Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - bezprzewodowe słuchawki IE 80S BT (24.08.2019)

Firma Sennheiser przedstawiła bezprzewodowe słuchawki douszne IE 80S BT. Będą one dostępne w Polsce od września w katalogowej cenie detalicznej 2.099 zł (dystrybucja Aplauz Audio).

IE 80S BT to model z pałąkiem naszyjnym bazujący na akustycznych rozwiązaniach przewodowych słuchawek IE 80S. Dynamiczne przetworniki o rozmiarze 10mm mają neodymowe magnesy. Zastosowano wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy AKM. Zaimplementowano obsługę kodeków LHDC, aptX HD i AAC. Obsługa aptX Low Latency umożliwia dobrą synchronizację z materiałami wideo.

Jak podaje producent IE 80S BT są dostrojone tak, aby zapewnić zrównoważony dźwięk. Można też indywidaulnie dopasować brzmienie do gustu słuchacza albo bezpośrednio na słuchawce za pomocą narzędzia do regulacji basów, albo dzięki aplikacji Smart Control, która ma wbudowany 5-pasmowy korektor dźwięku.

Nowe Sennheisery są kompatybilne z aplikacją Smart Control oraz oferują szybki dostęp do wirtualnych asystentów, takich jak Siri lub Google Assistant. Służy do tego dedykowany przycisku dostępu. Słuchawki wyposażone są w wysokiej jakości mikrofony z technologią redukcji szumów. Ich zoptymalizowane rozmieszczenie ma gwarantować czysty dźwięk podczas rozmów telefonicznych i komunikacji z asystentami głosowymi.

Ze słuchawkami dołączane są wkładki do uszu w trzech rozmiarach. Wkładki te wykonano między innymi z silikonu i pianki Comply, dostosowującej się do kształtu ucha. Zapewnia to dopasowanie i izolację od hałasów z zewnątrz. Elastyczne zaczepy na uszy mają miękkie wykończenie, aby zapewnić komfort i wygodę. Bateria pozwla na prace do 6 godzin.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser IE 80S BT]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl