Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MEE AUDIO - Connect BTR, bezprzewodowy odbiornik Bluetooth z procesorem DSP (20.08.2019)

Do sprzedaży wszedł bezprzewodowy odbiornik Bluetooth MEE Audio Connect BTR. Jest on objęty 24-miesięczną gwarancją, a jego cena wynosi 185zł (dystrybucja Rafko).

Connect BTR to nieduży, bezprzewodowy odbiornik Bluetooth przeznaczony do poszerzenia funkcjonalności urządzeń, które nie obsługują łączności bezprzewodowej. Connect BTR można sparować z telefonami, laptopami, komputerami, tabletami i poprzez Bluetooth odebrać nadawany przez nie sygnał audio z odległości do 10m. Sygnał wyjściowy można podać przewodowo kablem poprzez gniazdo mini-jack 3,5mm.

Odbiornik Connect BTR wyposażony jest w autorską technologię MEE Audio CinemaEAR, znaną już ze słuchawek Matrix Cinema. Technologia ta pozwala wybierać pomiędzy czterema różnymi profilami DSP dźwięku za pomocą jednego przycisku.
- tryb Clear Voice zwiększa czystość dialogów w filmach i programach telewizyjnych, nawet przy niskim poziomie głośności, dzięki czemu są bardziej zrozumiałe
- tryb Clear Voice Plus oprócz zwiększenia czystości dialogów, zapewnia również ich wzmocnienie
- tryb Dynamic Music zwiększa siłę basu, sprawiając, że muzyka brzmi bardziej dynamicznie
- tryb Bass Boost zwiększa odpowiedź basową i głębię, dzięki czemu dźwięk w filmach ma być bardziej wciągający.

Odbiornik posiada wbudowany mikrofon, który umożliwia przeprowadzenie rozmowy telefonicznej. Sa też trzy przyciski do sterowania odtwarzanej muzyki. Dzięki zastosowaniu technologii multipoint, Connect BTR może jednocześnie odtwarzać muzykę i przyjmować połączenia telefoniczne z dwóch urządzeń jednocześnie.

Zastosowano nowoczesny moduł Bluetooth 5.0, co pozwala na dłuższy czas pracy na baterii - wynosi on do 15 godzin. Urządzenie może też pracować przy podłączeniu do zasilania sieciowego za pomocą kabla USB.

Obsługiwane są profile Bluetooth: A2DP, HSP, HFP, AVRCP.

Do zestawu dołączony jest kabel audio zakończony wtykiem mini-jack 3,5mm o długości 46cm, kabel z zakonczenim RCA o długości 46cm, a także kabel micro-USB do ładowania.

Dzięki zintegrowanemu klipsowi można przymocować Connect BTR do ubrania. Wymiary urządzenia to 6 * 2 * 1,5 cm, a jego masa wynosi 16g.

[zdjęcie odbiornika Bluetooth MEE Audio Connect BTR]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl