Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CAMPFIRE AUDIO - słuchawki Andromeda GOLD Special Edition (19.08.2019)

We wrześniu do sprzedaży w Polsce mają wejść douszne słuchawki Campfire Audio Andromeda GOLD Special Edition. Wcześniej już pojawiały się różne wersje kolorystyczne modelu Andromeda w limitowanych seriach. Andromeda GOLD Special Edition to wersja produkowana w ilości 1000 sztuk, z czego do Polski trafi 10 egzemplarzy. Sugerowana cena w Polsce wynosi 6.500zł (dystrybucja MIP). Można już zamawiać słuchawki w sieci MP3Store.

Andromeda GOLD Special Edition ma poczwórne, armaturowe przetowrniki basowe (Quad Bass), co oznacza, że zastosowano dwa dodatkowe przetworniki w porównaniu do standardowego projektu Andromeda. Ma to zapewniać większą masę i głębię niskich częstotliwości. Zakres średnich tonów też obsługuje przewornik armaturowy. Zakres wysokich tonów odtwarzają podwójne przetworniki armaturowe z firmowym systemem T.A.E.C. (Tuned Acoustic Expansion Chamber).

Słuchawki nie korzystają ze zwrotnicy (cross-over-less design). Odpowiedni efekt uzyskano kształtując parametry akustyczne przetworników za pomocą drukowanych w 3D komór akustycznych. Aluminiowa obudowa jest obrabiana maszynowo. Wylot akustyczny PVD wykonano ze stali nierdzewnej.

Do słuchawek dołączany jest kabel Smoky Litz, a także lekki, formowany zaczep na ucho. Zastosowano berylowo-miedziane złącza MMCX. Zaciski są pokryte złotem 24K.

Częścią wyposażenia jest też wysokiej jakości, czarny, skórzany futerał wytwarzany w Portugalii przez wykwalifikowanych pracowników. Jego wnętrze to gęsta podszewka ze sztucznej wełny, która chroni anodowane wykończenie słuchawek.

Dane techniczne Andromeda GOLD Special Edition:

[zdjęcie słuchawek Andromeda GOLD Special Edition]
[zdjęcie słuchawek Andromeda GOLD Special Edition - zestaw]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl