Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LECTOR AUDIO - pokój odsłuchowy polskiego dystrybutora (19.07.2019)

Polski dystrybutor włoskiej marki Lector Audio otworzył kilka tygodni temu pokój odsłuchowy do demonstracji sprzętu. Produkty marki Lector Audio nie są w Polsce sprzedawane w sklepach, a sprzedaż detaliczna jest obsługiwana bezpośrednio przez dystrybutora. Udostępnienie możliwości demonstracji istotnie poprawia obsługę osób zainteresowanych sprzętem marki Lector.

Pokój odsłuchowy nie ma charakteru typowego dla lokali handlowych, ale oferuje warunki typowe dla domowych warunków audiofilskich. W pokoju wykonano adaptację akustyczną. Demonstracje należy uzgadniać indywidualnie bezpośrednio u dystrybutora (dane kontaktowe na witrynie www.lectoraudio-poland.pl).

W pokoju są aktualnie dwa systemy. Ich główną część stanowią różne urządzenia elektroniczne Lectora. W pierwszym systemie wykorzystywane są kolumny Chario Sovran, co jest o tyle naturalne, że firmy Chario i Lector często współpracują. W drugim systemie pracują kolumny Pearl Evo Mini Ballerina. Oprócz urządzeń Lectora w ofercie dystrybucyjnej są też kable Black Cat Cable (by Chris Sommovigo) oraz wyroby włoskiej firmy Pearl Evolution (platformy lewitujące, absorbery i głośniki). Wyroby tych dwóch marek też są demonstrowane w nowym pokoju Lector Audio Poland.

[zdjęcie pokoju odsłuchowego Lector Audio Poland]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl