Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NEUMANN - zamknięte słuchawki NDH 20 (4.07.2019)

Na nasz rynek weszły słuchawki Neumann NDH 20. Są to pierwsze słuchawki studyjne znanego producenta mikrofonów i monitorów studyjnych, firmy Neumann.Berlin. Pierwsza prezentacja tego modelu odbyła się na targach NAMM 2019 w amerykańskim Anaheim. Cena NDH 20 na naszym rynku wynosi 2.149 zł (dystrybucja Aplauz).

Neumann NDH 20 to zamknięte słuchawki studyjne. Mają zapewniać wysoką izolację i wyważony dźwięk z dużą rozdzielczością. Te cechy są potrzebne przy pracy z dźwiękiem: monitorowaniu, edycji lub miksowaniu, nawet w głośnym otoczeniu. Producent podkreśla, że w przeciwieństwie do wielu innych słuchawek zamkniętych NDH 20 nie mają problemów z podbarwieniami średnich tonów. Klientów na ten model producent widzi też w kręgach audiofilskich.

Nowo zaprojektowane 38-milimetrowe przetworniki NDH 20 z silnymi magnesami neodymowymi zapewniają wysoką czułość i niski poziom zniekształceń. Membrany wykonano z Duofolu. Słuchawki nie potrzebują dedykowanego wzmacniacza i dobrze pracują z urządzeniami mobilnymi takimi jak laptopy.

Regulowany pałąk jest wykonany z elastycznej stali, a osłony nauszników z lekkiego aluminium. Duże i miękkie poduszki z pianki pamięciowej mają zapewniać komfort nawet przy dłuższym użytkowaniu. Ponadto, aby ułatwić przechowywanie i transport, słuchawki mają składaną konstrukcję.

Słuchawki mają dwa odłączane przewody: 3-metrowy prosty i spiralny rozciągający się w zakresie 1,5-3m. Dołączany jest też adapter z mini-jacka na jack 6,35mm.

Dane techniczne :

[zdjęcie słuchawek Neumann NDH 20]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl