Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MARANTZ - system muzyczny stereo Melody M-CR612 (28.06.2019)

Do sprzedaży wszedł klasyczny, jednobryłowy system audio Marantz Melody (M-CR412). Jest on dostępny kolorze czarnym lub srebrno-złotym w cenie 2.195 zł (dystrybucja Horn Distribution).

Melody M-CR412 zawiera wbudowany wzmacniacz, odtwarzacz płyt CD, radio FM/DAB+ i wbudowany Bluetooth. Jest te możliwość podłączenie zewnętrznych źródeł sygnału oraz zewnętrznych nośników z plikami. Nowy system Marantza zbudowany został w oparciu o rozwiązania niedawno wprowadzonego większego brata Melody X (M-CR612). Obudowa ma tylko 11 cm wysokości.

Wbudowany napęd optyczny odtwarza nie tylko zwykłe płyty CD ale także płyty CD-R/RW z plikami MP3 lub WMA. Do gniazda USB można podłaczyć nośniki z plikami WAV, FLAC, AIFF (192kHz/24bity), ALAC (96kHz/24bity), a także DSD (2.8/5.6 MHz). Obsługiwane jest odtwarzanie bez przerw, tzw. Gapless dla WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD. Można też strumieniowac muzykę bezprzewodowo przez Bluetooth.

Do dyspozycji są dwa cyfrowe wejścia optyczne i wejście analogowe RCA.

System Melody może automatycznie aktywować się po wykryciu sygnału audio z telewizora oraz może zostać zaprogramowany do współpracy z pilotem telewizora. Dzięki temu jest możliwość regulacji głośności, wyciszania i wyboru źródła, co sprawia, że nie ma potrzeby zamiany pilotów podczas przeglądania stacji telewizyjnych.

System Melody cztery pary terminali głośnikowych, co pozwala podłączyć dwie pary zestawów głośnikowych, z niezależna regulacją głośności dla każdej pary. W takim trybie pracy moc wynosi 4*30W. Można tez wykorzystac dostępnośc czterech kanałów do kofiguracji bi-amping. Natomiast przy pracy z jedną parą kolumn moc wynosi 2*60W/6Ω.

Oprócz terminali głośnikowych system Melody ma też wyjście subwooferowe RCA i wyjście słuchawkowe.

[zdjęcie systemu audio Marantz Melody]
[zdjęcie systemu audio Marantz Melody - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl