Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SOUNDMAGIC - seria dousznych słuchawek E11 (10.06.2019)

W najbliższych miesiącach spodziewane są nowe produkty marki Soundmagic. Pierwsze nowe modele to słuchawki douszne serii E11. Dystrybucję Soundmagic prowadzi MIP.

E11 to niedrogie słuchwaki, które według materiałów producenta mają zapewnić dobrą jakość wykonania i trwałość powyżej poziomu sugerowanego przez cenę. Nową serię można traktować jako kontynuację poprzedniej rodziny E10.

Model E11 (cena 169 zł) to odświeżony model E10, chociaż są też znaczące zmiany jak muszle słuchawek z aluminium, czy kabel wysokiej jakości, ekranowany, z miedzi OCC pokrytej srebrem. Kabel ma długość 1,2m i wtyk kątowy. Zastosowano też całkowicie nowe, wysokowydajne przetworniki 10mm, co ma zapewnić leszą jakość brzmienia. Czułość słuchawek wynosi 112 +/-3dB, rezystancja 42Ω (+/-10%), a maksymalna moc wejściowa 20mW. Masa słuchawek to 12g.

Podobnie jak w przypadku starszych modeli E11C (cena 219 zł) to wersja z pilotem i mikrofonem, umożliwiająca rozmowy przez słuchawki oraz kontrolę odtwarzania muzyki, podstawowe funkcje takie jak zmienianie czy zatrzymywanie utworu. Model współpracuje z większością telefonów na rynku. Pilot przeszedł sporo zmian, oprócz nowego wyglądu i wykonania stał się również bardziej ergonomiczny względem modelu E10C. Podstawowe parametry są takie same jak w E11, a masa wynosi 15g.

Model E11BT (cena 249 zł) to słuchawki wyposażone w wysokiej jakości odbiornik Bluetooth (wersja 5.0), co umożliwia mniejsze straty w przesyłanym sygnale audio oraz daje wyższą stabilność połączenia, między słuchawkami a mobilnym źródłem muzyki. Słuchawki wyposażono w miękki i wygodny pałąk. Akumulator pozwala na prawie dwudziestogodzinną pracę. Zapewnio też wododporność według normy IPX4. Wszystkie te cechy pozwalają na korzystanie z E11BT w trakcie aktywności fizycznej. Masa słuchawek wynosi 25g.

SoundMAGIC E11D (cena 269 zł) co całkowita nowość w ofercie producenta. Słuchawki wyposażono w złącze USB-C zamiast typowego jacka 3,5mm. Umożliwia to podłączenie słuchawek do nowych telefonów, które zostały pozbawione wyjścia słuchawkowego. Słuchawki podłączamy bezpośrednio do złącza USB-C w telefonie. Wtyczka jest zintegrowana z przetwornikiem cyfrowo-analogowym. Masa słuchawek wynosi 17g.

[zdjęcie słuchawek Soundmagic E11]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl