Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BANG & OLUFSEN - nowa generacja bezprzewodowych słuchawek Beoplay H9 (5.06.2019)

W ubiegłym miesiącu do sprzedaży weszła nowa generacja bezprzewodowych, nausznych słuchawek Beoplay H9 (2019). Są one dostępne w dwóch kolorach: Matte Black i Argilla Bright. Sprzedaż jest prowadzona stronie www.bang-olufsen.com, w salonach firmowych Bang&Olufsen i u wybranych partnerów marki. Sugerowana cena detaliczna to 2.250 zł.

Beoplay H9 (2019) to flagowe, bezprzewodowe słuchawki z aktywnym systemem redukcji szumu. Tegoroczna wersja H9 została wzbogacona o szereg nowych możliwości. Wydłużono czas pracy z jednego ładowania baterii. Dodano obsługę Asystenta Google. Kolejna nowość to dedykowany przycisk asystenta głosowego. Można użyć dedykowanego przycisku do obsługi głosowej, by aktywować domyślnego asystenta głosowego telefonu, na przykład Siri w urządzeniach Apple. Nauszniki i pałąk w nowych H9 mają być wygodniejsze niż u poprzednika. Odświeżono elementy sterowania dotykowego, według informacji producenta powierzchnia sterowania dotykowego umieszczona na prawej muszli słuchawkowej jest bardziej intuicyjna.

Pałąk Boeplay H9 jest zbudowany na konstrukcji z jednolitej, lekkiej ramy aluminiowej, pokrytej przeszywaną skórą bydlęcą. Nauszniki obszyte są miękką skórą jagnięcą, pod którą kryje się pianka z efektem pamięci, dostosowująca się do kształtu ucha i zapewniająca komfort i oddychalność.

Beoplay H9 można dostroić do indywidualnych preferencji przy pomocy aplikacji Bang & Olufsen App dla urządzeń z Androidem, iPhonów i Apple Watch. Dzięki opcji ToneTouch można intuicyjnie dostosować tonalność i scenę dźwiękową lub wybrać spośród wielu profili odsłuchu, przygotowanych specjalnie dla Beoplay H9.

Powiększona, niewymienna litowo-jonowa bateria pozwala na pracę do 25 godzin z Bluetooth i ANC, do 32 godzin z Bluetooth lub też do 33 godzin przy pracy z połączenem kablowym z włączonym ANC. Ładowanie trwa około 2.5 godziny.

Słuchawki mają dwa mikrofony MEMS dla odbioru głosu użytkownika i 4 elektretowe mikrofony (po dwa w nauszniku) dla funkcji aktywnej redukcji hałasu ANC. Zastosowano tak zwaną hybrydową ANC, jeden mikrofon jest na zewnątrz, a drugi wewnątrz nausznika.

Do łączności bezprzewodowej służy Bluetooth w wersji 4.2. Oprócz obligatoryjnego kodeka SBC obsługiwane sa też kodeki AptX LL i AAC, a także technologia cVc. Można też podłączyć słuchawki konwencjonalnym kablem o długości 1,2m z wtykiem mini-jack 3,5mm. W komplecie jest też załączany 1,25-metrowy kabel USB-A - USB-C do ładowania.

W słuchawkach zastosowano przetworniki dynamiczne z membraną 40mm. Impedancja wynosi 24Ω. Pasmo przenoszenia rozciąga się od 20Hz do 22kHz. Masa słuchawek bez kabla to 285g, a z kablem 295g.

[zdjęcie słuchawek Beoplay H9 (wersja 2019)]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl