Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRIANGLE - AIO PRO A50, wzmacniacz instalacyjny z funkcjami strumieniowymi (30.05.2019)

Do sprzedaży wszedł wzmacniacz instalacyjny z funkcjami strumieniowymi, Triangle AIO PRO A50. Jest on dedykowany głównie do systemów multiroom, zarówno domowych jak i w lokalach komercyjnych. Jego cena wynosi 1.745zł (dystrybucja Rafko).

AIO PRO A50 łączy funkcje wzmacniacza oraz odtwarzacza strumieniowego przystosowanego do pracy w wielostrefowych systemach multiroom. Łącząc w jednej instalacji kompatybilne urządzenia rodziny AIO można zbudować system z maksymalną ilością 16 stref, a do obsługi wykorzystuje się wówczas apliakcję na urządzeniu sterującym.

Lista obsługiwanych formatów obejmuje MP3, AAC, ALAC, FLAC, WAV i odnosi się zarówno do wejścia USB jak i plików pobieranych z sieci lokalnej. Możliwe jest odtwarzanie plików o rozdzielczości 24bity/192kHz.

Na wyposażeniu jest Wi-Fi, Bluetooth (anteny Wi-Fi i Bluetooth są załączane w zestawie), złącze Ethernet, gniazdo USB typ A, wejście optyczne, wejście liniowe mini-jack, wejście IR dla odbiornika zdalnego sterowania i wejście RS232.

Do obsługi można wykorzystać dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania, dedykowaną aplikację Triangle AIO (do pobrania z App Store lub Google Play) lub skorzystać z połączenia przewodowego i wbudowanego wejścia RS232.

Za pośrednictwem Wi-Fi lub połączenia przewodowego Ethernet można łączyć się z siecią i odtwarzać muzykę z serwerów NAS, internetowych serwisów strumieniowych czy bibliotek muzycznych zgromadzonych na urządzeniach mobilnych. Można też odtwarzać sygnał audio z wejścia optycznego, wejścia liniowego, z nośnika podłączonego do USB, a także bezprzewodowo przez Bluetooth.

Wzmacniacz ma moc 2x50W/8Ω i pracuje w klasie D. Przy pomocy pokrętła na tylnej ściance można ustawić poziom głośności. Do podłączenia kolumn/głośników służą zakręcane gniazda Phoenix.

AIO PRO A50 korzysta z zewnętrznego, 24-woltowego zasilacza dołączanego w zestawie. Dołączany jest też kabel AUX zakończony z obu stron wtykami mini-jack i kabel z odbiornikiem zdalnego sterowania. Masa AIO PRO A50 wynosi 0,5kg a jego wymiary to 134 * 146 * 31 mm.

[zdjęcie wzmacniacza-streamera Triangle AIO PRO A50]
[zdjęcie wzmacniacza-streamera Triangle AIO PRO A50 - złącza]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl