Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MEE AUDIO - BTX2, moduł Bluetooth do słuchawek ze złączem MMCX (24.05.2019)

Do sprzedaży wszedł moduł Bluetooth MEE Audio BTX2. Jest on objęty 24-miesięczną gwarancją, a jego cena wynosi 279zł (dystrybucja Rafko).

BTX2 to moduł do odbioru sygnału audio przez Bluetooth. Wykorzystując to urządzenie można zmienić kompatybilne modele dousznych słuchawek przewodowych w słuchawki bezprzewodowe. Jest to możliwe w tych przypadkach gdy słuchawki wykorzystują do podłączenia kabla konektory MMCX. Konektory tego typu są stosowane przez sporą grupę producentów.

Adapter Mee Audio BTX2 korzysta z Bluetooth w wersji 5.0. Obsługiwany jest standardowy kodek SBC, a także kodeki aptX oraz aptX Low Latency. Oprócz implementacji aptX Low Latency, BTX2 ma jeszcze jedną funkcję nieobecną w poprzednim modelu BTX1. Wprowadzono dynamiczne tryby pozwalające dopasować dźwięk do preferencji użytkownika:
NATURAL - brak ingerencji w sygnał audio
BASS BOOST - zwiększona odpowiedź basowa i głębia najniższych częstotliwości
VOCAL BOOST - wyeksponowane wokale i górna część pasma przenoszenia

Adapter BTX2 został wyposażony w trójprzyciskowy pilot z mikrofonem, dzięki któremu można sterować odtwarzaną muzyką, regulować głośność i odbierać połączenia telefoniczne bez wyjmowania smartfona z kieszeni. Przytrzymanie przycisku funkcyjnego przez 2 sekundy pozwala przełączać się między trybami odtwarzania.

Zastosowanie technologi Bluetooth 5.0 pozwoliło znacznie zwiększyć czas działania baterii. BTX2 oferuje do 9 godzin rozmów telefonicznych i do 8.5 godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

BTX2 ma certyfikat IPX5 co potwierdza poziom jego wodoodporności. Oznacza to, że na działanie urządzenia nie wpłyną negatywnie krople wody czy potu.

Adapter posiada wzmocnioną, lekko usztywnioną część przewodu przeprowadzaną za uchem, dzięki czemu słuchawki są mniej narażone na przypadkowe wypadnięcie z małżowiny. Jego masa wynosi 10g.

[zdjęcie adaptera Bluetooth Mee Audio BTX2]
[zdjęcie adaptera Bluetooth Mee Audio BTX2 - zbliżenie]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl