Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

COWON - w pełni bezprzewodowe słuchawki CF2 i CT5 (22.05.2019)

Na nasz rynek weszły dwa modele w pełni bezprzewodowych (True-Wireless) słuchawek marki Cowon. Mają one oznaczenia CF2 oraz CT5. Cena sugerowana modeli obydwu wynosi 399 złotych (dystrybucja MIP).

Główne cechy w obu modelach są identyczne. Zastosowano przetworniki dynamiczne o rozmiarze 6mm. CF2 i CT5 są zupełnie pozbawione kabli. Lewa i prawa słuchawka są osobne i nie ma pomiędzy nimi połączenia kablowego. Transmisja sygnału audio odbywa się poprzez Bluetooth w wersji 5.0. Stabilność połączenia ma zapewniać czuła, cermiczna antena.

Sterowanie wykonuje się przy pomocy jednego wielofunkcyjnego przycisku. Dostępne funkcje to start odtwarzania, zatrzymanie odtwarzania, odbieranie i odrzucanie połączenia, przejście do poprzedniego lub następnego utworu i uruchomienie funkcji rozponawania mowy (Google Now, Siri).

CF2 oraz CT5 posiadają certyfikat wodoodporności IPX4 i nadają się nie tylko do uprawiania sportów na świeżym powietrzu podczas opadów śniegu czy deszczu, ale także wszelkich aktywności fizycznych, podczas których się pocimy.

Do słuchawek dołączana jest przenośna stacja dokująca spełniająca funkcję ładowarki. Przy pomocy magnesów słuchawki są magnetycznie ustawiane i utrzymywane w prawidłowej orientacji. Ładowanie rozpoczyna się automatycznie. Na wyposażeniu jest też kabel USB do ładowania stacji dokującej i nasadki douszne w trzech rozmiarach.

Po całkowitym naładowaniu akumulatora stacji dokującej można 3,5 raza naładować baterie w słuchawkach. Czas potrzebny na ładowanie słuchawek i stacji dokującej jest podobny i wynosi około jednej godziny. Czas czuwania słuchawek to 150 godzin. Natomiast czas pracy samych słuchawek zależy od trybu użytkowania. Można pracować w trybie Single z pojedynczyą słuchawką, lub w trybie Dual z obydwiema słuchawkami. W trybie Single czas pracy to około 3,5 godziny, a w trybie Dual około 3 godzin. Można też używać słuchawki naprzemiennie w trybie Single ładując nieużywaną słuchawkę w stacji dokującej i w ten sposób uzyskać łączny czas pracy około 24 godzin.

W odróżnieniu od modelu CF2, słuchawki CT5 wykończono w czarnym macie. O ile w CF2 dźwięk podczas rozmów głosowych jest tylko w jednym kanale, to w CT5 jest w obu kanałach. Obie słuchawki w obu modelach mają wbudowany mikrofon.

Dane techniczne CT5 i CF2:

[zdjęcie słuchawek Cowon CF2 ze stacją dokującą]
[zdjęcie słuchawek Cowon CT5]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl