Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - samochodowy odtwarzacz CDX-MP70 odczytujący pliki MP3 (7.01.2002)

Firma Sony Poland poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowego samochodowego radioodtwarzacza CD - CDX-MP70. W odtwarzaczu CD zastosowano nowy, szufladowy mechanizm ładowania płyt, podobny do rozwiązań spotykanych w komputerowych napędach CD, który został opracowany specjalnie na potrzeby urządzeń samochodowych. Model CDX-MP70 pozwala odtwarzać nagrania z płyt CD-R i CD-RW także w postaci plików MP3. Model CDX-MP70 oferuje: 2 wyjścia przedwzmacniacza oraz niezależne wyjście subwoofera. Wzmacniacz o mocy 4x52W zrealizowano na układach scalonych z serii Xplod. Charakteryzują się one niską impedancją wyjściową. Jest ona zachowana także przez stosowanie najkrótszych połączeń wewnętrznych. CDX-MP70 wyposażono w siedmiopasmowy korektor graficzny, który umożliwia regulację wzmocnienia wokół siedmiu ustalonych częstotliwości z zakresu od 62 Hz do 16 kHz. Dodatkowe wejście sygnału audio pozwala podłączyć do jednostki centralnej dodatkowe źródła. Model CDX-MP70 będzie dostępny od lutego, a jego rekomendowana cena detaliczna wyniesie ok. 2.700 zł.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl