Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MEE AUDIO - X5 G2, niedrogie, douszne słuchawki Bluetooth (7.05.2019)

Do sprzedaży weszły dokanałowe słuchawki Bluetooth MEE Audio X5 w nowej, poprawionej wersji G2. Słuchawki są objęte 24-miesięczna gwarancją a ich cena wynosi 179zł (dystrybucja Rafko).

Słuchawki X5 G2 obsługują Bluetooth 5.0 (poprzednia wersja Bluetooth 4.2) i mają zasięg 10m. Obsługiwane są profile Bluetooth A2DP, HSP, HFP, AVRCP.

Zastosowano dynamiczne przetworniki o rozmiarze 10mm. Korpus wykonano jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium. Dodatkowo, słuchawki wyposażone są w magnesy, tak aby można je połączyć do przenoszenia czy przechowywania.

W porównaniu z poprzednią wersją X5 powiększona została ilość dołączonych gumek dokanałowych i haczyków służących dopasowaniu słuchawek do użytkownika. W zestawie są gumki w czterech różnych rozmiarach i kształtach, a także cztery pary haczyków mocujących. W poprzedniej wersji były to 3 pary gumek i 2 pary haczyków.

X5 G2 są odporne na zachlapanie i pot, co potwierdza certyfikat IPX5, którego nie miała wersja poprzednia. Dzięki temu słuchawki dobrze nadają się do użytkowania w trakcie zajęć sportowych.

Na kablu łączącym słuchawki umieszczony został pilot z trzema przyciskami umożliwiający sterowanie aktualnie odtwarzaną muzyką oraz mikrofon do przeprowadzania rozmów telefonicznych bez wyjmowania smartfonu z kieszeni.

Wbudowana bateria zapewnia do 8.5 godzin odsłuchu muzyki, do 9 godzin rozmów telefonicznych (poprzednia wersja do 6,5 godzin rozmów) oraz do 180 godzin pracy w trybie czuwania. Ładowanie trwa 2 godziny.

[zdjęcie słuchawek Mee Audio X5 G2]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl