Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - przedwzmacniacz-procesor SP 1.7 (21.12.2001)

Kanadyjska firma Bryston na wystawie CES 2002 zaprezentuje przedwzmacniacz-procesor SP 1.7. Urządzenie jest adresowane do audiofilsko nastawionych klientów z wysokiej jakości systemami kina domowego.

Podobnie jak poprzednik - Bryston SP 1 - SP 1.7 może pracować w dwóch trybach: "digital" i "bypass." Pierwszy tryb pozwala na dekodowanie wszelkich sygnałów stosowanych w kinie domowym: Dolby Digital, Dolby Pro Logic, DTS-ES Discrete 6.1, DTS-ES Matrix 6.1, DTS Neo:6, THX Surround EX, THX Ultra, jak również sygnałów PCM (32, 44.1, 48, & 96kHz) przez 24-bitowe konwertery. W trybie "bypass" SP 1.7 staje się audiofilskim, analogowym przedwzmacniaczem (pod względem technicznym jest to odpowiednik Brystona BP-25). Wszystkie gniazda są złocone. Każde wyjście (XLR lub Cinch) jest sterowane przez osobny wzmacniacz. Każdy tryb cyfrowy pozwala też na przekształcenie sygnału wielokanałowego w sygnał monofoniczny lub dwukanałowy. Port RS232 pozwala na współpracę z zewnętrznymi systemami sterującymi i przełącznikami video, a dwa wyjścia 12-woltowych wyzwalaczy pozwalają na zdalne sterowanie takich akcesoriów jak zmotoryzowane zasłony czy ekrany. Każdy egzemplarz przechodzi 100-godzinne wygrzewanie i ma 20-letnią gwarancję.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl