Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFIMAN - referencyjne słuchawki planarne Arya (9.04.2019)

Do sprzedaży w Polsce weszły referencyjne, audiofilskie słuchawki planarne HiFiMAN Arya. Ich cena wynosi 7.199 złotych (dystrybucja Rafko).

Arya wykorzystuje w swoich przetwornikach rozwiązania opracowane dla HE-1000 v2. Zastosowano ultracienką membranę znaną z HE1000 v2 i jeszcze cieńszy materiał cewki. Powstało połączenie, które nie było stosowane jeszcze w żadnym innym modelu.

Obwód magnetyczny to owoc wielu lat pracy nad optymalizacją przetworników planarnych. HiFiMAN wykorzystuje asymetryczne ułożenie niewielkich magnesów umieszczonych od strony ucha słuchacza, dzięki czemu zmniejsza się poziom zniekształceń i interferencji wywoływanych pracą membrany, a przy tym zapewniona jest wysoka skuteczność. Tego typu konstrukcje magnesów po raz pierwszy zastosowano w modelach Sundara i Ananda.

Konstrukcja słuchawek Arya wykonana została z metalu i wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu jest wytrzymała i lekka. Wygląd nawiązuje do modelu HE1000, jednak został utrzymany w klasycznej czerni, z wykorzystaniem matowych nausznic i maskownic. Opatentowany system Window Shade chroni przetworniki przed uszkodzeniami mechanicznymi, przy zachowaniu otwartej konstrukcji. Asymetryczne nausznice dostosowane są do kształtu uszu. Producent zapewnia o wysokim poziomie komfortu i możliwości wielogodzinnego słuchania.

Kable są wymienne, podłączane do wytrzymałych gniazd 3,5mm. Dołączony do zestawu kabel z miedzianymi przewodnikami jest zakończony wtykiem jack 6,3mm.

Dane techniczne HiFiMAN Arya:

[zdjęcie słuchawek HiFiMAN Arya]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl