Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRIANGLE - AIO C, odtwarzacz strumieniowy z DLNA, Wi-Fi i multiroom (21.03.2019)

Na nasz rynek wszedł odtwarzacz strumieniowy Triangle AIO C. Cena urządzenia wynosi 699zł i jest ono objęte 24-miesięczną gwarancją (dystrybucja Rafko).

AIO C to nieduże urządzenie pozwalające w łatwy sposób dodać obsługę plików i strumieniowania do systemu audio, który nie ma takich funkcji.

Do dyspozycji są dwa wyjścia, cyfrowe optyczne oraz analogowe stereo mini-jack. Pozwala to podłączyć się do niemal wszystkich wzmacniaczy i amplitunerów, a także kolumn aktywnych.

Aby odebrać sygnał audio AIO C łączy się z siecią lokalną. Można się połączyć bezprzewodowo przez WiFi, w tym także w uproszczony sposób z wykorzystaniem funkcjonalności WPS. Jest też wejście Ethernet do połączenia przewodowego.

AIO C obsługuje pliki audio w wysokiej rozdzielczości do 24/192 z serwerów NAS z DLNA. Przez wejście Ethernretowe odtwarzane są pliki WAV, AAC, FLAC, ALAC.

Za pomocą dedykowanej aplikacji na systemy Android i Apple iOS można korzystać z wielu funkcji. Obsługiwane są serwisy strumieniowe (Spotify, Deezer, Tidal) i radio internetowe TuneIn.

AIO C pracuje w ramach platformy Qualcomm AllPlay. Dostępne są takie funkcje jak przełączanie się między urządzeniami (strefami), powtarzanie utworu/albumu, wyszukiwanie muzyki, grupowanie urządzeń w strefy, party mode, pomiar jakości sygnału Wi-Fi, tworzenie playlist czy tryb stereo dla dwóch głośników AIO 3. Z aktywnym głośnikiem AIO 3 możliwe jest też programowanie budzika i wyłączanie po określonym czasie.

Obudowa jest wykonana z aluminium. Załączany w komplecie zewnętrzny zasilacz podłącza się do gniazda USB 5V. Wymiary AIO C to 8*2*8 cm, a jego masa jest równa 150g.

[zdjęcie odtwarzacza strumieniowego Triangle AIO C]
[zdjęcie odtwarzacza strumieniowego Triangle AIO C - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl