Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MEE AUDIO - bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów Matrix Cinema ANC (20.03.2019)

Do sprzedaży weszły bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów MEE Audio Matrix Cinema ANC. Ich cena wynosi 749 złotych i są one objęte 24-miesięczną gwarancją (dystrybucja Rafko).

Matrix Cinema ANC to zamknięte słuchawki nauszne. Zastosowano w nich przetworniki dynamiczne o średnicy 40mm. Niewielka masa, miękki pałąk nagłowny i zastosowanie poduszek z pamięcią kształtu mają zpewnić wysoki komfort noszenia.

Słuchawki odbierają sygnał bezprzewodowo za pośrednictwem Bluetooth. Obsługiwane są technologie Qualcomm aptX oraz aptX Low Latency, co pozwala na zminimalizowanie opóźnienia między obrazem a dźwiękiem. Oprócz tego możliwe jest dekodowania AAC.

Zaimplementowano technologię NoiseSHIELD do aktywnej redukcji szumów otoczenia. Do przełączenia w tryb pracy ANC służy jeden przycisk.

Oprócz tego na wyposażeniu jest też technologia CinemaEAR. Dzięki temu użytkownik może wybierać pomiędzy czterema różnymi profilami DSP dźwięku za pomocą jednego przycisku:
- tryb Clear Voice zwiększa czystość dialogów w filmach i programach telewizyjnych, nawet przy niskim poziomie głośności
- tryb Clear Voice Plus oprócz zwiększenia czystości dialogów, zapewnia również ich wzmocnienie
- tryb Dynamic Music zwiększa siłę basu aby muzyka brzmiała bardziej dynamicznie
- tryb Bass Boost zwiększa głębię basu co ma dać bardziej wciągający dźwięk w filmach.

Bateria pozwala na pracę bez ANC do 33 godzin, a z włączonym ANC do 20 godzin. W trybie czuwania słuchawki pozostaną gotowe do pracy do 1.000 godzin.

Wbudowany mikrofon i przyciski sterowania na muszlach pozwalają kontrolować odtwarzaną muzykę i odbierać połączenia przychodzące bez wyciągania telefonu czy tabletu. Słuchawki można podłączyć jednocześnie nawet do dwóch urządzeń nadawczych i obsługiwać połączenia i muzykę jednocześnie. Informacje głosowe i diody informujące o stanie naładowania mogą być wyłączone, zapewniając nieprzerwany odsłuch.

Słuchawki mają też wejście mini-jack i w zestawie jest kabel 1,4m do połączenia przewodowego. Masa Matrix Cinema ANC jest równa 225g.

[zdjęcie słuchawel MEE Audio Matrix Cinema ANC]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl