Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - seria nausznych słuchawek Denon GC (8.03.2019)

W najbliższych miesiącach do sprzedaży wejdą trzy modele słuchawek Denona z nowej serii GC. Poczynając od najdroższego do najtańszego są to kolejno: AH-GC30, AH-GC25NC i AH-GC25W. Dystrybucję prowadzi Horn Distribution.

Nowe słuchawki mają konstrukcję nauszną. Wyposażono je w ergonomiczne poduszki nauszników z pianki z pamięcią kształtu, pokryte wysokiej jakości syntetyczną skórą. Pałąk jest metalowy aby zapewnić wytrzymałość. Słuchawki będą dostępne w czarnym lub białym wykończeniu.

Droższe modele AH-GC30 oraz AH-GC25NC wykorzystują opatentowaną, zaczerpniętą z flagowych słuchawek AH-D9200 technologię przetworników FreeEdge firmy Denon. Membrany wykonane są z nanowłókien. Producent podaje, że dzięki temu zmniejszony jest rezonans, a ruch cewki bardziej precyzyjny.

Moduł Bluetooth zastosowany w bezprzewodowych słuchawkach AH-GC30 i AH-GC25W obsługuje aptX HD. Istnieje również możliwość bezpośredniego połączenia słuchawek z komputerem przez złącze USB.

Nowo opracowany system tłumienia hałasu ANC najnowszej generacji firmy Denon wykorzystuje cztery mikrofony na wewnętrznej i zewnętrznej stronie słuchawek. Współpracują one z cyfrowym przetwarzaniem sygnału. Aktywne tłumienie hałasów ma trzy tryby pracy. Tryb Flight do eliminacji ciągłego hałasu silników samolotu, tryb City zoptymalizowany do pracy w zatłoczonych miejscach publicznych oraz tryb Office dla zapewnienia ciszy w miejscu pracy. Ponadto uruchamiana pojedynczym dotknięciem funkcja Ambient Monitor umożliwia nasłuch otoczenia.

W modelach z Bluetooth dwa dodatkowe mikrofony z tłumieniem hałasów są używane do nawiązywania i odbierania połączeń telefonicznych w ruchu. Przewodowy model AH-GC25NC wyposażony został w mikrofon umiejscowiony na kablu. Kable dostarczane wraz z modelami Bluetooth również oferują mikrofon.

Najdroższe z tej trójki AH-GC30 (cena 1.699 złotych) mają być dostępne od marca/kwietnia 2019. Są to słuchawki z aktywnym tłumieniem hałasu i bezprzewodową łącznością Bluetooth. Pracują w nich firmowe przetworniki Denona FreeEdge. Pełne ładowanie akumulatora trwa 2 godziny. Przy użyciu Bluetooth i redukcji szumów można korzystać do 20 godzin z jednego ładowania, a bez Bluetooth do 25 godzin. Szybkie ładowanie trwające 10 minut daje 2,5 godziny użytkowania, a 15 minut ładowania zapewnia 4,5 godziny słuchania.

AH-GC25NC (cena 1.299 złotych) będą dostępne w kwietniu 2019. Tu też zastosowano firmowe przetworniki Denona FreeEdge oraz aktywne tłumienie hałasu, ale połączenie jest przewodowe, bez łączności Bluetooth. Pełne naładowanie akumulatora pozwala na prace ANC do 40 godzin.

AH-GC25W (cena 1.099 złotych) mają wejść do sprzedaży w maju 2019. Podobnie jak AH-GC30 są to słuchawki bezprzewodowe Bluetooth z obsługą aptX HD Bluetooth, nie ma tu jednak aktywnego tłumienia hałasów ANC. Pełne naładowanie baterii pozwala na 30 godzin pracy.

[zdjęcie słuchawek Denon AH-GC30]
[zdjęcie słuchawek Denon AH-GC25NC z akcesoriami]
[zdjęcie słuchawek Denon AH-GC25W]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl