Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - 70 zestawów wzmacniaczy na 70-tą rocznicę firmy (7.02.2019)

Założona przez Franka McIntosh'a (znanego jako Mr. Mac) w 1949 roku firma McIntosh będzie obchodzić swoje 70-lecie w roku 2019. Aby to upamiętnić wyprodukowano limitowaną edycję Systemu Rocznicowego (Limited Edition Commemorative System). Oprócz tego w połączeniu ze sprzedażą Systemów Rocznicowych uruchomiono też akcję charytatywną.

System Rocznicowy składa się z dwóch produktów: lampowego wzmacniacza MC2152 70th Anniversary oraz lampowego przedwzmacniacza C70 70th Anniversary. Wszystkie urządzenia w każdym z Systemów Rocznicowych są specjalnie oznakowane i mają wzajmenie dopasowane numery seryjne. Załączana jest też książka "...for the love of music..." o historii McIntosh'a. Zawiera ona certyfikat potwierdzający autentyczność systemu. Wyprodukowano tylko 70 Systemów Rocznicowych, tak więc McIntosh przewiduje, że staną się one obiektami kolekcjonerskimi.

Za każdy sprzedany Rocznicowy System w Limitowanej Edycji McIntosh przekaże tysiąc dolarów do organizacji humanitarnej Save the Children. Założona w 1919 roku Save the Children też będzie obchodzić okrągłą rocznicę swojego stulecia w roku 2019. Jest to globalna organizacja pomagająca dzieciom w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

McIntosh podał już, że wszystkie 70 Rocznicowych Systemów zostało sprzedane. Nierocznicowe wersje MC2152 70th Anniversary Vacuum Tube Amplifier oraz C70 70th Anniversary Vacuum Tube Preamplifier mogą być zamawiane osobno. Każdy egzemplarz będzie miał oznaczenia 70-tej rocznicy tak jak w Rocznicowych Systemach, ale numery seryjne nie będą dobierane. Nie będzie też stosowanych w Rocznicowych Systemach oznaczeń od 1 do 70.

[zdjęcie rocznicowego systemu MC2152 70th Anniversary oraz C70 70th Anniversary]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl