Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - wzmacniacz zintegrowany M2si (30.01.2019)

Do sprzedaży w Polsce wszedł wzmacniacz zintegrowany Musical Fidelity M2si. Jest on dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych (czarny lub srebrny). Cena wynosi 3.995zł, a dystrybucję prowadzi Rafko.

M2si wykorzystuje rozwiązania bazujące na droższych modelach Musical Fidelity, jak flagowy Titan. Sekcja przedwzmacniacza ma osobne zasilanie i pracuje w niej stopień wzmacniający w klasie A. Regulacja głośności odbywa się za pomocą scalonej drabinki rezystorowej PGA2320 od Burr-Brown, co zapewnia prawidłową równowagę kanałów nawet dla niskich poziomów głośności. Osobne dla każdego kanału końcówki mocy wykorzystują po jednej parze tranzystorów bipolarnych. W zasilaczu pracują dwie baterie kondensatorów o łącznej pojemności 20.000uF.

W specyfikacji technicznej wzmacniacz jest opisany jako 60-watowy, co jest zgodne z podaną wartością maksymalnego napięcia wyjściowego. W opisie urządzenia producent podaje jednak moc ciągłą 76W na kanał na obciążeniu 8Ω oraz 127W na obciążeniu 4Ω.

Do dyspozycji jest sześć analogowych wejść liniowych. Jedno z nich można przełączyć na pracę w trybie obejścia dla kina domowego (Home Theater Bypass).

Oprócz pojedynczych terminali głośnikowych M2si ma też wyjście RCA z przedwzmacniacza i stałopoziomowe wyjście magnetofonowe RCA do nagrywania.

Dane techniczne M2si:

[zdjęcie wzmacniacza Musical Fidelity M2si]
[zdjęcie wzmacniacza Musical Fidelity M2si - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl