Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WEISS ENGINEERING - przetwornik cyfrowo-analogowy Medea (21.12.2001)

Znana w kręgach profesjonalnych firma Weiss Engineering dołączyła do grona producentów sprzętu High-End na użytek domowy dzięki wprowadzeniu do oferty przetwornika CA o nazwie Medea. Od 1984 roku pod marką Weiss powstawały produkty takie jak korektory, procesory dynamiki, konwertery CA i AC, konwertery częstotliwości próbkowania.

Medea jest konwerterem o rozdzielczości 192kHz / 24 bity. Konstrukcja zawiera dwustopniowy, oparty o DSP układ do redukcji jittera. Stopień konwertera CA wykorzystuje firmowe rozwiązanie pod nazwą MRCS (Mutual Relation Correlation System), które ma za zadanie zmniejszyć niedoskonałości przetwornika. Wyjścia analogowe mają stopnie pracujące w klasie A, zdolne wysterować nawet trudne obciążenia. Zastosowano zarówno zrównoważone jak i niezrównoważone wejścia.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl