Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BANG & OLUFSEN - słuchawki Beoplay E8 2.0 z etui do ładowania bezprzewodowego (21.01.2019)

Bang & Olufsen przedstawił bezprzewodowe słuchawki Beoplay E8 w nowej wersji o oznaczeniu 2.0. Będą one dostępne w Polsce od lutego 2019. W komplecie znajdzie się skórzane, bezprzewodowe etui do ładowania, pięć wkładek dousznych oraz kabel USB-C do ładowania. Oferta obejmuje wersje kolorystyczne Black, Indigo Blue, Natural oraz Limestone. Cenę detaliczną ustalono na 1.499 zł (dystrybucja Horn Distribution).

Słuchawki Beoplay E8 2.0 bazują na projekcie poprzedniego modelu, ale oferują nowe funkcje.
- Futerał ze skóry został przeprojektowany aby uzyskać bardziej ekskluzywną formę. Został też wyposażony w funkcję bezprzewodowego ładowania. Można ładować Beoplay E8 2.0 umieszczając obudowę na bezprzewodowej podstawce ładującej.
- Etui do ładowania bezprzewodowego umożliwia trzy pełne cykle ładowania słuchawek, co zapewnia do 16 godzin odtwarzania muzyki. Jest to poprawa w porównaniu z 12 godzinami oferowanymi przez pierwszy model. Dioda LED na przedniej części futerału pokazuje stan naładowania, a trzy diody LED z tyłu pokazują dostępną liczbę pełnych cykli ładowania dostępnych w akumulatorze etui.
- Słuchawki są otoczone wewnątrz etui do ładowania przez wkładkę ze szczotkowanego, pojedynczo lub podwójnie anodowanego aluminium, w zależności od wersji kolorystycznej.
- Futerały do ładowania bezprzewodowego są również przystosowane do wykorzystania załączanego w komplecie kabla ze złączem USB-C.

Producent podkreśla jakość materiałów, trwałość i elegancie wzornictwo bezprzewodowej podstawki ładującej. Będzie ona dostępna w odpowiadających słuchawkom kolorach: Black, Indigo Blue, Natural oraz Limestone. Podstawka ładująca obsługuje zarówno ładowanie standardowe (5 W), jak i szybkie (10 W).

Posiadacze słuchawek Beoplay E8 również mogą korzystać z ładowania bezprzewodowego ponieważ ten starszy model idealnie pasuje do nowego etui bezprzewodowego. Etui do ładowania bezprzewodowego będzie dostępne w sprzedaży osobno, będzie można również kupić niezależnie słuchawkę lewą i prawą. Cena detaliczna samej podstawki jeszcze nie została ustalona. Bezprzewodowa podstawka ładująca, bezprzewodowy futerał do ładowania oraz osobne słuchawki Beoplay E8 2.0 będą dostępne w sprzedaży od kwietnia 2019 roku.

Podobnie jak oryginalny model Beoplay E8, nowe słuchawki zostały dostrojone przez inżynierów dźwięku firmy Bang & Olufsen. Każda słuchawka wyposażona została w dynamiczny przetwornik o średnicy 5,7 mm, mały przetwornik elektromagnetyczny, technologię NFMI (Near Field Magnetic Induction) oraz moduł Bluetooth 4.2 z cyfrowym przetwarzaniem dźwięku, który pozwala na dynamiczne strojenie brzmienia. Użytkownicy będą też mogli dostroić dźwięk do indywidualnych preferencji w aplikacji Bang & Olufsen dostępnej na urządzenia z Androidem i iOS.

[zdjęcie słuchawek Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl