Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TIDAL - pliki typu Master dostępne na Androidzie (14.01.2019)

W ubiegłym tygodniu globalny serwis muzyczny Tidal ogłosił aktualizację dla urządzeń z systemem Android. Umożliwia ona użytkownikom dostęp do treści audio w formacie Master Quality Authenticated. Za pomocą sklepu Google Play można pobrać aktualizację, dzięki której użytkownicy abonamentu typu TIDAL HiFi otrzymają możliwość słuchania muzyki w jakości Master na swoich urządzeniach mobilnych - jest to obecnie najwyższa jakość muzyki dostępna w strumieniowaniu.

Tidal po raz pierwszy poinformował o swoim partnerstwie z MQA w styczniu 2017 roku w Las Vegas podczas konferencji technologicznej CES. Tidal wprowadził wtedy technologię MQA do swojej aplikacji desktopowej, a korzystać z niej mogli użytkownicy posiadający subskrypcję TIDAL HiFi. Teraz poziom jakości Master stał się dostępny również na smartfonach.

MQA współpracuje z trzema globalnymi wytwórniami fonograficznymi oraz niezależnymi wytwórniami. Katalog treści w jakości Master cały czas rośnie. Muzyczno-rozrywkowa platforma Tidal oferuje usługę strumieniowania w 53 krajach i zawiera w swoim katalogu ponad 60 milionów utworów i 244 tysiące wysokiej jakości teledysków/filmów. Do dyspozycji są też tysiące specjalistycznych list odtwarzania i możliwość odkrywania wykonawców za pośrednictwem TIDAL Rising.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl