Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - przenośny wzmaczniacz słuchawkowy McIntosh MHA50 (7.01.2018)

Na nasz rynek wszedł przenośny wzmaczniacz słuchawkowy McIntosh MHA50. Jego cena detaliczna wynosi 3.500 złotych (dystrybucja HiFi Club).

Do MHA50 na wejście USB można podłączyć kablami przenośne urządzenia z rodziny Apple, urządzenia Android OTG, a także komputery Mac i Windows (w przypadku Windows należy zainstalować sterowniki od producenta). Oprócz tego sygnał można przesłać bezprzewodowo przez Bluetooth, także z wykorzystaniem kodeka aptX.

Zastosowano wysokiej jakości 32-bitowy konwerter cyfrowo analogowy. Obsługiwane są pliki wysokiej rozdzielczości 32-bity/192kHz, DSD64, DSD128, DXD352.8, DXD384 i praca w asynchronicznym trybie USB audio.

Sygnał wyjściowy jest dostępny na złoconym gnieździe mini-jack 3,5mm. Dostępne są dwie nastawy wzmocnienia aby ułatwić współpracę z różnymi słuchawkami. Jak podaje producent można podłączyć słuchawki o impedancji z zakresu 8-600Ω. Wyjście MHA50 może też wysterować wejście liniowe, choćby w aktywnych kolumnach głośnikowych. Użytkownik ma też do dyspozycji układ HXD (Headphone Crossfeed Director) do korekty efektu stereofonicznego.

Akumulator o pojemności 3,000mAh pozwala na pracę do 6 godzin przy połączeniu Bluetooth lub więcej przy wykorzystaniu jednego z połączeń kablowych.

Obudowa ma z jednej strony skośnie ustawione i nieznacznie zaokrąglone ścianki aby ułatwić trzymanie i przenoszenie w kieszeni. Panel frontowy jest szklany i znajduje się na nim dotykowy regulator głośności inspirowany gałkami ze sprzętu stacjonarnego McIntosha. MHA50 jest wykonany głównie z aluminium co wspomaga ekranowanie i redukuje zewnętrzne zakłócenia.

Ze wzmanciaczem załączane jest skórzane etui. W zestawie jest też kabel Lightning-USB-A dla sprzętu Apple, kabel USB micro-B - USB micro-B dla sprzętu Android, kabel USB micro-B - USB-C OTG, a także kabel USB micro-B - USB-A dla komputerów z systemami Mac i Windows. Wszystkie kable mają długość 20cm. Kolejny element wysposażenia to podłączana bezpośrednio do gniazdka ładowarka z amerykańską wtyczką i adapter dla gniazdek europejskich i japońskich.

Dane techniczne McIntosh MHA50:

[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego McIntosh MHA50]
[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego McIntosh MHA50 z akcesoriami]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl