Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MELODIKA - instalacyjny zestaw głośnikowy BLI6LCR (5.12.2018)

Do produkcji wszedł instalacyjny zestaw głośnikowy Melodika BLI6LCR. Decyzja o wprowadzniu tego modelu na rynek zapadła po pozytywnych reakcjach osób, które zapoznały się z prototypem na warszawskiej wystawie Audio Video Show. Cena BLI6LCR wynosi 1.095zł za sztuke (dystrybucja Rafko).

BLI6LCR to zestaw dwudrożny. Jest polecany do pracy jako lewy, prawy lub centralny w systemach kina domowego, bądź też jako lewy-prawy w systemach dwukanałowego stereo.

Głośnik wysokotonowy ma jednocalową, jedwabną kopułkę oraz rozpraszacz wysokich tonów. Możliwa jest regulacja poziomu wysokich tonów poprzez wybór jednej z dwóch nastaw (0dB / -2dB).

Dolne rejestry odtwarzają dwa głośniki niskośredniotonowe. Są to głośniki o rozmiarze 6.5 cala (165mm) z membranami z gęsto zaplatanego włókna szklanego o zmniejszonej gradacji.

Maskownica jest mocowana magnetycznie i przygotowana do malowania. W zwrotnicy zastosowano precyzyjnie nawijane miedziane cewki i mylarowy kondensator. Samozaciskowe złącza dla kabli głośnikowych są złocone.

Dane techniczne BLI6LCR:

[zdjęcie instalacyjnego zestawu głośnikowego Melodika BLI6LCR]
[zdjęcie instalacyjnego zestawu głośnikowego Melodika BLI6LCR - z maskownicą]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl