Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - AH-C820W, bezprzewodowe słuchawki douszne z opatentowanym przetwornikiem (1.12.2018)

W grudniu 2018 do sprzedaży wejdą bezprzewodowe słuchawki douszne z pałąkiem naszyjnym Denon AH-C820W. Ich cena wynosi 1.299 zł (dystrybucja Horn Distribution).

Denon ma ponad 50 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji słuchawek. Nowy model AH-C820W to pierwsza konstrukcja, w której zastosowano podwójne przetworniki z opatentowaną przez Denona technologią Double Air Compression. Dwa przetworniki o rozmiarze 11,5 mm umieszczono przeciwsobnie, dzięki czemu poprawiony został przepływ powietrza. Producent podkreśla, że dzięki temu uzyskano potężny, kontrolowany bas, pomimo kompaktowej konstrukcji słuchawek.

Przetworniki zostały zamontowane w odlewanych ciśnieniowo obudowach z cynku wzmocnionych żywicą, co zapewnia tłumienie drgań oraz sztywność. Ergonomiczne ukształtowanie ma zapewnić długotrwały komfort użytkowania. Porty Denon Acoustic Optimizer umiejscowione w tylnej części obudowy wyrównują ciśnienie powietrza za przetwornikami, zwiększając dynamikę oraz redukując zniekształcenia.

Słuchawki AH-C820W są wyposażone we wkładki douszne Comply TZ500, co ma zapewnić zarówno dopasowanie do ucha jak i wysoką izolację. Pianka z pamięcią kształtu jest aktywowana ciepłem ciała i dopasowuje się do ucha. Zintegrowana osłona przeciw woskowa zapewnia higienę i niezmienne w czasie parametry. W zestawie są wkładki douszne w pięciu rozmiarach, a także pokrowiec i kabel USB do ładowania.

Obsługiwana jest transmisja Bluetooth aptX o niskim opóźnieniu. Słuchawki można też podłączyć bezpośrednio do komputera PC lub laptopa przez port USB w celu odtwarzania nieskompresowanego dźwięku, lub do iPhone'a za pomocą adaptera Lightning-USB. Akumulator zapewnia 10 godzin odsłuchu, a pałąk na szyję wyposażony został w funkcję wibracji, które informują o połączeniu ze sparowanego telefonu.

Dostępna jest bezpłatna aplikacja Denon Audio dla smartfonów z systemami Android i iOS. Ma ona funkcję optymalizacji dźwięku przenośnego urządzenia, a także oferuje interfejs odtwarzania obsługujący listy odtwarzania i kolejki utworów oraz dostęp przez platformę TuneIn Radio do ponad 70 000 stacji radiowych oraz dwóch milionów programów na żądanie.

[zdjęcie słuchawek Denon AH-C820W]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl