Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FINAL - niedrogie, douszne słuchawki E1000 (29.11.2018)

Japońska firma S'NEXT wprowadza do oferty słuchawki douszne E1000. Jest to podstawowy model serii E. W Polsce słuchawki będą dostępne od 1 grudnia 2018 w cenie 129 zł (dystrybucja Fonnex).

Seria E jest stopniowo rozbudowywana. Wprowadzono już słuchawki E3000/E2000, a następnie E5000/E4000 z odłączanymi kablami. Te modele sprzedano w ilości 160.000 egzemplarzy, ale ujawniało się też zainteresowania potencjalnych klientów tańszymi słuchwkami serii E. To skłoniło firmę do opracowania E1000. Wykorzystano doświadczenia związane badaniami akustycznymi i psychoakustycznymi przeprowadzonymi przy projektowaniu flagowych słuchawek D8000. Biorąc pod uwagę spodziewaną pozycję E1000 na rynku dostrojono ten model ze większym naciskiem na odtwarzanie muzyki pop i rock.

Słuchawki E1000 są produkowane w trzech wariantach kolorystycznych - czarnym, czerwonym i niebieskim. Zastosowano przetworniki dynamiczne o rozmiarze 6,4mm. Obudowa jest wykonana z ABS. Silikonowe końcówki mają pewien zakres obrotu i można je ustawić pod wybranym przez użytkownika kątem. W zestawie jest pięć par końcówek o różnych rozmiarach. Wewnętrzny kanał końcówek jest uformowany z twardszego silikonu, a na zewnatrz zastosowano miękki silikon, aby zapewnić wygodne i dobre dopasowanie do uszu. Oprócz tego końcówki mają oznaczenia koloru dla lewego lub prawego kanału. Elastyczny kabel z miedzi OFC jest zakończony wtykiem mini-jack.

Dane techniczne E1000:

[zdjęcie słuchawek Final E1000]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl