Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - przetwornik cyfrowo-analogowy A324 (22.11.2001)

Angielska firma Musical Fidelity ma w ofercie nowy przetwornik cyfrowo-analogowy A324. Urządzenie wykorzystuje technikę upsamplingu (zwiększania częstotliwości próbkowania) i sygnał wejściowy konwertowany jest do postaci 24 bity / 96 lub 192 kHz. Wybór optymalnej częstotliwości zależy od odtwarzacza/transportu współpracującego z konwerterem. Przy łączeniu A324 z odtwarzaczami Musical Fidelity firma poleca 96kHz. Aby zredukować jitter wykonywane jest pełne przetaktowanie (reclocking) przychodzącego sygnału. Stopień wyjściowy pracujący w klasie A zapożyczono z przedwzmacniacza A3CR. W zasilaczu wykorzystano też filtrujące cewki, podobnie jak we wielu wzmacniaczach Musical Fidelity. A324 wyposażono w wejście koncentryczne i optyczne. Sugerowana cena detaliczna w Wielkiej Brytanii wynosi 799 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl