Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFI MAN - planarne słuchawki HE6SE (28.11.2018)

Do sprzedaży weszły audiofilskie słuchawki planarne HiFiMAN HE-6SE. Cena detaliczna wynosi 7.795zł (dystrybucja Rafko).

HE6SE to nowa wersja znanego modelu HE6. Zachowane zostało typowe dla firmy HiFiMAN wzornictwo. Zastosowano wysokogatunkowe materiały. Nausznice są okrągłe. Producent wprowadził duże zmiany w konstrukcji poduszek. Nową wersję nazwano FocusPad. Zastosowno dopasowujące się do słuchacza pianki z pamięcią kształtu. Z zewnątrz wyścielono poduszki miękkim welurem. Nowy jest też skórzano-metalowy pałąk. Według materiałów firmowych konstrukcja jest lekka i zapewnia ona zarówno precyzyjną regulację jak i wysoki komfort użytkowania.

HiFiMAN HE6SE to słuchawki wymagające sporej mocy. Dla osiągnięcia pełni możliwości brzmieniowych zalecany jest wzmacniacza słuchawkowy o mocy wyjściowej minimum 2W na kanał.

Jak podaje producent bezkompromisowo potraktowano jakość brzmienia. Pasmo przenoszenia jest bardzo szerokie, rozciąga się od 8Hz do 65.000Hz. Membrany wykonano z folii mylarowej pokrytej jednostronnie warstwą czystego złota. Są one rozciągnięte pomiędzy dwoma perforowanymi arkuszami super-mocnego magnesu. Na drugiej stronie mylarowej membrany nadrukowano ultra-cienką cewkę nowej generacji.

Przewód jest odłączany. Gniazda 3.5mm w słuchawkach ustawione zostały pod kątem 10 stopni. HE6SE są dostarczane są razem z oryginalnym kablem zakończonym wtykiem XLR. W zestawie znajduje się również przejściówka XLR na duży jack 6.35mm. Przewodnik jest wykonany z krystalicznej miedzi. Możliwe jest podłączenie słuchawek do wzmacniacza stereo dzięki opcjonalnej przejściówce (nie jest dołączona w komplecie).

Dane techniczne HiFiMan HE6SE:

[zdjęcie słuchawek HiFiMan HE6SE]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl