Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MEE AUDIO - słuchawki dla dzieci KidJamz 3 (29.10.2018)

Na nasz rynek weszły słuchawki MEE Audio KidJamz 3, zaprojektowane specjalnie do użytku przez dzieci. Cena tego modelu wynosi 109 złotych (dystrybucja Rafko).

Nowe słuchawki MEE Audio mają wbudowany limiter poziomu głośności, aby zabezpieczyć dzieci przed ekspozycją na dźwięki o wysokim natężeniu, które może spowodować uszkodzenia słuchu. KidJamz 3 umożliwiają ograniczenie głośności do bezpiecznego poziomu 85 decybeli.

Aby słuchawki KidJamz były wygodne w użytku dla najmłodszych, do ich produkcji wykorzystano lekkie, bezpieczne i odporne na połamanie materiały. Użyty plastik nie ma domieszki BPA (Bisfenolu A). Aby podnieść wytrzymałość zminmalizowano ilość części mechanicznych. Giętki pałąk z możliwością regulacji i winylowe poduszki nauszne mają zapewnić wysoki komfort i bezpieczeństwo. W porównaniu z poprzednią wersją KidJamz poprawione zostały nausznice. Ich wydłużony, owalny kształt zmniejsza nacisk na ucho.

Wzmacniany kabel o średnicy 3,8mm ma długość 1,2m. Jest on podłączony do lewej słuchawki i zakończony prostym wtykiem mini-jack 3,5mm. Zastosowano dynamiczne przetworniki o rozmiarze 30mm.

Słuchawki są objęte 24-miesieczną gwarancją i dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, biało-różowej i niebieskiej.

Dane techniczne KidJamz3:

[zdjęcie słuchawek MEE Audio KidJamz3]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl