Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ACOUSTIC RESEARCH - audiofilskie słuchawki douszne AR-E10 i AR-E100 (19.10.2018)

Do sprzedaży weszły dwa modele adresowanych do audiofilskiej klienteli, dokanałowych słuchawek marki Acoustic Research. AR-E100 (cena 799 złotych) to słuchawki dynamiczne, a AR-E10 (cena 1.099 złotych) mają zarówno przetwornik dynamiczny jak i armaturowy. Dystrybucję prowadzi Rafko.

Słuchawki AE-E100 wykorzystują 10mm przetwornik dynamiczny z membraną wykonaną z berylu. Natomiast model AR-E10 wyposażony został w dwa przetworniki: armaturowy, a także dynamiczny z membraną z berylu o średnicy 8mm. Beryl pozwala podnieść granicę częstotliwości, przy której pojawia się rezonans własny membrany. W obu przypadkach producent podaje pasmo przenoszenia 20Hz-40kHz.

Słuchawki mają wymienny kabel. Oba modele są wyposażone w kabel o długości 1,2m zakończony wtykiem mini-jack 3,5mm, a także w kabel z adapterem Bluetooth aptX do bezprzewodowego odbioru sygnału. Na kablu Bluetooth znajduje się trójprzyciskowy pilot do sterowania. W zestawie jest też kabel USB do ładowania kabla Bluetooth. Oprócz tego z droższym modelem AR-E10 załączany jest jeszcze kabel symetryczny z pięciostykowym wtykiem 4,4mm. Przewody są wzmacniane włóknami para-aramidowymi. Aramidy cechują się dużą odpornością na rozciąganie, a kable są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Bezpieczeństwo w trakcie podróży czy przechowywania zapewnia sztywne etui zapinane na zamek. Do słuchawek dołączane są wkładki silikonowe (rozmiary S, M. L) oraz pianki pamięciowe (rozmiary S, M).

[zdjęcie słuchawek Acoustic Research AR-E10]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl