Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JAYS - m-Six Wireless, bezprzewodowe słuchawki sportowe (15.10.2018)

Szwedzki producent słuchawek i komponentów audio, Jays Group AB, przedstawił słuchawki m-Six Wireless. Są to pierwsze w ofercie tej firmy bezprzewodowe, odporne na pot słuchawki ze zintegrowanym sterowaniem oraz mikrofonem. Uruchomienie wysyłki planowane jest jeszcze w październiku 2018 roku. Słuchawki można kupić w przedsprzedaży na stronie www.jaysheadphones.com. Dostępne kolory m-Six Wireless: czarny, moss green, dusty pink oraz sand. Cena detaliczna rynku polskim to 449 zł (dystrybucja Horn Distribution).

Słuchawki m-Six Wireless zostały zaprojektowane, aby idealnie dopasować się do każdego ucha. Elastyczne zaczepy oraz regulacja ściągacza znajdującego się na przewodzie mają zapewnić uczucie pełnego komfortu. Wiele bezprzewodowych słuchawek ma baterie i elementy sterujące na przewodzie, ale w tym przypadku wszystko zostało zintegrowane w samych słuchawkach. Lewa słuchawka zawiera najnowocześniejszy, wydajny akumulator Varta. Prawa pomieściła elektronikę, sterowanie, interfejs ładowania, diodę LED, podwójny system mikrofonowy, a także specjalnie zaprojektowaną antenę LDS (Laser Direct Structuring) zapewniającą zasięg do 15m. Zastosowanie dwóch mikrofonów poprawia pracę w hałaśliwym otoczeniu.

Bateria zapewnia do 5 godzin pracy. Funkcja szybkiego ładowania pozwala na godzinę odtwarzania po 15 minutowym ładowaniu lub 4,5 godziny czasu odtwarzania po 45 minutach ładowania.

Zastosowano przetworniki dynamiczne 6mm o impedancji 16Ω. Słuchawki obsługują Bluetooth 5.0, kodeki aptX i aptX Low Latency. W zestawie załączane są silikonowe wkładki w 5 rozmiarach i kabel do ładowania.

[zdjęcie słuchawek m-Six Wireless]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl