Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MEE AUDIO - EarBoost EB1, bezprzewodowe słuchawki douszne z aplikacją (13.10.2018)

Na nasz rynek weszły bezprzewodowe słuchawki douszne MEE Audio EarBoost EB1. Współpracują one z aplikacją Ear Boost, która umożliwia strojenie brzmienia w czasie rzeczywistym. Cena EarBoost EB1 wynosi 459zł (dystrybucja Rafko).

Słuchawki mają dynamiczny przetwornik o rozmiarze 6mm i bazują na transmisji Bluetooth do bezprzewodowego przesyłu sygnału audio. Obsługiwane są nie tylko kodeki SBC i AAC, ale także aptX i aptX Low Latency. Kodek Qualcomm aptX Low Latency zapewnia brak opóźnień w transmisji audio, dzięki czemu ścieżka dźwiękowa jest zgrana z obrazem w trakcie oglądania filmów czy programów telewizyjnych. Wbudowany trójprzyciskowy pilot z mikrofonem umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych i prostą obsługę urządzenia bez potrzeby wyjmowania z kieszeni urządzenia sterującego.

Bateria EarBoost EB1 umożliwia do 6 godzin odsłuchu i do 7 godzin rozmów, podczas gdy czas pełnego naładowania oscyluje w granicach 2 godzin. Słuchawki mogą pozostać w trybie czuwania do 180h.

Słuchawki EarBoost EB1 współpracują z aplikacją dostępną na urządzenia Android oraz iOS, co pozwala dostosować brzmienie do krzywej słuchu użytkownika. W pierwszym etapie należy przetestować słuch przy pomocy wbudowanego narzędzia, aby stworzyć spersonalizowany profil dostosowany do indywidualnej krzywej słuchu. Następnie można dostosować profil za pomocą narzędzi ręcznej regulacji. Na końcu indywidualne ustawienia słuchu i dopasowania brzmienia są zapisywane, tak by korzystać z nich podczas odtwarzania muzyki przez słuchawki z technologią EarBoost.

Wbudowane magnesy pozwalają utrzymać w miejscu słuchawki, kiedy nie są używane. Zapobiega to plątaniu się słuchawek i przewodu, zmniejszając ryzyko jego zniszczenia.

W zestawie dołączone jest przenośne etui ochronne, kabel do ładowania Micro-USB, gumki dokanałowe w trzech różnych rozmiarach, dokanałowe haczyki mocujące i instrukcja.

Dane techniczne EarBoost EB1:

[zdjęcie słuchawek MEE Audio Ear Boost EB1]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl