Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GIGAWATT - kable zasilające LS-1 EVO i LS-2 EVO (11.10.2018)

Do sprzedaży wchodzą dwa nowe modele kabli zasilających marki Gigawatt. Są to LS-1 EVO oraz LS-2 EVO. Ceny za kable o długości 1,5m wynoszą 3.390 Euro za LS-2 EVO oraz 1.980 Euro za LS-1 EVO.

Nowe kable zastępują wersje LS-1 MK3+ oraz LS-2 MK3+. Główne założenia konstrukcyjne pozostają takie same, natomiast zmienione zostały przewodniki. Zamiast litych drutów (ang. solid core) zastosowano tzw. umiarkowany multistrand, czyli w tym przypadku wiązkę siedmiu cieńszych drutów o łącznym przekroju 16 AWG. Taka konstrukcja zwiększa powierzchnię czynną przewodu i redukuje efekt naskórkowości. Przewodniki wykonane są z posrebrzanej miedzi beztlenowej o czystości 5N według firmowej specyfikacji Gigawatt. Oprócz tego kable LS-2 EVO wyposażone są w nowe wtyki z aluminiowym korpusem i filtry pasywne dostosowane do nowej konstrukcji. Ze względu na nowe materiały ceny LS-1 EVO i LS-2 EVO zostały skalkulowane na nieznacznie wyższym poziomie.

[zdjęcie kabla zasilającego Gigawatt LS-1 EVO]
[zdjęcie kabla zasilającego Gigawatt LS-2 EVO]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl