Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LECTOR - hybrydowy przedwzmacniacz, wzmacniacz słuchawkowy ZUM (4.10.2018)

Do sprzedaży wchodzi Lector ZUM. Ten nowy model w ofercie włoskiego producenta jest połączeniem przedwzmacniacza i wzmacniacza słuchawkowego. Cena polskim rynku została ustalona na 5.999 złotych.

ZUM to urządzenie hybrydowe, wykorzystujące lampy i tranzystory. W stopniu lampowym pracuje trioda ECC 802S lub 12BH7. Wyjściowe tranzystory MOSFET pracują w klasie A. Regulacja głośności jest wykonywana pasywnie. Jak podaje firmowy opis uzyskano wyjątkowo niski poziom szumów.

Do dyspozycji jest 5 wejść liniowych. Oprócz wyjścia słuchawkowego są jeszcze dwa wyjścia liniowe. Zaimplementowano też selektor pozwalający na dopasowanie do słuchawek o niskiej i wysokiej skuteczności. Na wyposażeniu jest pilot zdalnego sterowania.

Panele boczne są dostępne w dwóch wariantach, można wybrać drewniane lub z czarnego plexi. Wymiary urządzenia (SWG) to 440 * 80 * 300 mm.

[zdjęcie przedwzmacniacza, wzmacniacza słuchawkowego Lector ZUM]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl