Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - flagowe słuchawki AH-D9200 z bambusowymi muszlami (1.10.2018)

W październiku 2018 do sprzedaży mają wejść flagowe słuchawki Denona, model AH-D9200. Ich cenę ustalono na 6.999 złotych (dystrybucja Horn Distribution).

Słuchawki AH-D9200 znajdują się na szczycie serii Denon Wood Series, dołączając do modelu AH-D7200 walnut zaprezentowanego w 2016 roku, oraz modelu AH-D5200 zebrawood, wprowadzonego na początku 2018 roku. W słuchawkach AH-D9200 połączono nowoczesne rozwiązania technologiczne i naturalne materiały. Słuchawki są tworzone ręcznie w fabryce Denon Shirakawa Audio Works, na północy Tokio.

Słuchawki są wykonane ze starannie wyselekcjonowanego japońskiego bambusa, a także odlewanego aluminium i skóry. Z bambusa wykonano muszle, a materiał ten wybrano ze względu na jego ciepłe, antyrezonansowe właściwości akustyczne. Unikalny wzór bambusa, z którego wykonane są słuchawki oznacza, że nie ma dwóch identycznych par modelu AH-D9200.

Zastosowano opatentowane przez firmę Denon, 50-milimetrowe przetworniki FreeEdge, wykonane i zaprojektowane z nanowłókien tak, aby niwelować niepożądane rezonanse membrany. Zamontowano je w przegrodach z żywicy redukującej wibracje i są one napędzane silnymi magnesami neodymowymi (stop neodymu, żelaza i boru) o indukcji powyżej 1T.

W konstrukcji nauszników połączono japońską skórę oraz pianki z pamięcią kształtu. Odlewany z aluminium pałąk jest lekki i daje minimalny nacisk boczny, co w połączeniu z nausznikami z naturalnej skóry ma zagwarantować, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu oraz zapewnią komfort podczas długich sesji odsłuchowych.

Słuchawki AH-D9200 są dostarczane z dwoma odłączanymi kablami. Do słuchania muzyki w domu przeznaczony jest 3-metrowy kabel z posrebrzanej miedzi beztlenowej z wtykiem 6,3 mm. Do pracy z przenośnymi odtwarzaczami wyposażonymi w gniazdo 3,5 mm dołączany jest kabel o długości 1,3 metra. Komplet uzupełnia twardy futerał oraz ściereczka do czyszczenia.

Dane techniczne AH-D9200:

[zdjęcie słuchawek Denon AH-D9200]
[zdjęcie słuchawek Denon AH-D9200 z akcesoriami]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl