Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ASTELL & KERN - odtwarzacz SP1000M oraz słuchawki Billie Jean in Blue (28.09.2018)

W ofercie Astell&Kern pojawiają się dwa nowe modele - odtwarzacz A&ultima SP1000M oraz słuchawki Billie Jean in Blue. Produkty te mają wspólny element wzorniczy w postaci koloru wykończenia Lapis Blue nawiązującego do kamieni szlachetnych Lapis Lazuli. Dystrybucję Astell&Kern w Polsce prowadzi firma MIP.

Należący do najwyższej linii Astell&Kern A&Ultima odtwarzacz SP1000M trafi do sprzedaży w październiku 2018 roku, a jego cenę ustalono na 11.699 złotych. SP1000M jest kontynuacją flagowego modelu A&Ultima SP1000 wprowadzonego w 2017 roku. Nowy odtwarzacz jest jednak mniejszy i bardziej mobilny. Ma obudowę z aluminium i ekran dotykowy 4,1 cala o rozdzielczości 720*1280. Do dsypozycji jest wyjście słuchawkowe mini-jack 3,5mm i wyjście symetryczne 2,5mm 4-stykowe.

Model SP1000M posiada dwa układy konwertera CA Asahi Kasei AK4497EQ, z których każdy dedykowany jest jednemu kanałowi stereo. Produkt wyposażony jest również w ośmiordzeniowy procesor, który zapewnia szybszą i lepszą wydajność niezależnie od rozmiaru pliku. SP1000M obsługuje maksymalną rozdzielczość 32bity/384kHz dla plików PCM i zapewnia natywne odtwarzanie plików DSD256. Port USB 3.0 typu C umożliwia szybki transfer danych. W środku do dyspozycji jest 128GB pamięci flash, którą można rozbudować za pomocą kart pamięci microSD do 528GB. W odtwarzaczu zadebiutuje nowe oprogramowanie co pozwala na obsługę Android APK. Umożliwi to instalowanie dodatkowych usług muzycznych na odtwarzaczu. Przewidziane są aktualizacje oprogramowania wewnętrznego (firmware) w trybie OTA (over-the-air).

Bateria litowo-jonowa o pojemności 3,300mAh i napięciu 3.7V zapewnia czas pracy do 10 godzin przy odtwarzaniau muzyki z pliku FLAC 16-bitów/44kHz, głośności nastawionej na 75 i wyłączonym wyświetlaczu. Czas ładowania to około 3 godziny (szybka ładowarka 9V/1.67A).

Dane techniczne Astell&Kern SP1000M:

Będące uzupełnieniem SP1000M słuchawki Astell&Kern Billy Jean w wersji Lapis Blue są już w sprzedaży, w cenie 1.499 złotych. Billy Jean to najnowsze uzupełnienie serii Siren. Słuchawki te powstały dzięki współpracy pomiędzy Astell&Kern oraz firmą Jerry Harvey Audio i zastosowano w nich opatentowane technologie JH Audio. Billie Jean posiada opatentowany i opracowany przez Jerry Harvey Audio system falowodu akustycznego freqphase, dwudrożny, dwu-armaturowy przetwornik, a także nową konstrukcję wewnętrzną.

[zdjęcie odtwarzacza Astell&Kern A&ultima SP1000M]
[zdjęcie słuchawek Astell&Kern Billy Jean Lapis Blue]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl