Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRIANGLE - wodoodporne kolumny Secret EXT7 (24.09.2018)

Do sprzedaży na naszym rynku weszły wodoodporne kolumny zewnętrzne Triangle Secret EXT7. Są one dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych (biały, czarny) w cenie 2.195zł za parę (dystrybucja Rafko).

EXT7 to zestaw głośnikowy przystosowany do użytku na zewnątrz, spełniający normę pyło- i wodoszczelności IP66. Oznacza to, że obudowa jest całkowicie szczelna i chroniona przed silnymi strumieniami wody bez możliwości zanurzenia w wodzie. EXT7 może być instalowany w miejscach, które są eksponowane bezpośrednio na opady atmosferyczne, a także w pomieszczeniach gdzie panują trudne warunki, np. w saunie czy w łazience.

Obudowa jest wykonana z ABS. Za szczelność odpowiadają specjalne mocowania uchwytu oraz kabli z wodoszczelnymi zatrzaskami, co jednocześnie chroni okablowanie oraz gniazda głośnikowe przed korozją. Uchwyt jest regulowany w zakresie 180 stopni, a poza tym jest on odłączany, dzięki czemu głośnik można zamontować w inny sposób. Możliwy jest montaż w układzie pionowym jak i poziomym.

Zarówno 6,5-calowy głośnik niskośredniotonowy jak i 1-calowy wysokotonowy mają aluminiowe membrany. Przed kopułką głośnika wysokotonowego zamontowany jest korektor fazy, co poprawia rozpraszanie wysokich tonów. Glośnik niskośredniotonowy pracuje w obudowie zamkniętej. Częstotliwość podziału przypada na 3.500Hz.

Dane techniczne Triangle Secret EXT7:

[zdjęcie wodoodpornych zestawów głośnikowych Triangle EXT7]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl