Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MR SPEAKERS - elektrostatyczne słuchawki Voce (18.09.2018)

Na nasz rynek mają wejść słuchawki elektrostatyczne Voce amerykańskiej firmy MrSpeakers. Sugerowana cena tego modelu w Polsce została ustalona na 13.500 złotych (dystrybucja MIP).

MrSpeakers Voce pomyślano jako bezkompromisową konstrukcję elektrostatyczną. Oprócz najwyższej jakości dźwięku z głębokim basem, słuchawki mają też być wygodne. Zostały zaprojektowane i skonstruowane w San Diego w Kalifornii. Są produkowane ręcznie.

Słuchawki mają dużą, 88-milimetrową membranę dla poszerzonej reprodukcji niskich częstotliwości. Przetwornik o grubości 2,4 mikrona został zoptymalizowany pod kątem stabilności i rozdzielczości. Bardzo cienkie są też metalowe statory. Zastosowano nauszniki z włoskiej skóry Napa. Ważną cechą użytkową Voce jest Pro-bias 580V kompatybilny z dowolnymi wzmacniaczami Stax-pro.

Pałąk nagłowny został wykonany ze skóry i metalu. Pamięciowy pałąk NiTinol służy zapewnieniu komfortu użytkowania, jest lekki i wytrzymały.

Specjalnie wykonany, okrągły, miękki, niskopojemnościowy, posrebrzany kabel miedziany pozbawiony jest zakłóceń mikrofonicznych. Kabel jest odłączany. Firmowa, teflonowa wtyczka do wzmacniacza ma obrabianą na CNC obudowę z aluminium, pozłacane, solidne miedziane styki. Z aluminium wykonano też wtyczkę do słuchawek.

Pudełko wysyłkowe z drewna orzecha pełni dodatkowo funkcję stojaka i futerału na słuchawki.

[zdjęcie słuchawek MrSpeakers Voce]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl