Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - trzy nowe, douszne monitory profesjonalne (14.09.2018)

Firma Sennheiser zaprezentowała nową, złożoną z trzech modeli serię profesjonalnych słuchawek dousznych. Są one przeznaczone przede wszystkim dla muzyków, jako monitory do użytku scenicznego. Słuchawki IE 40 PRO będą dostępne na polskim rynku na początku października w katalogowej cenie 529 zł. Z kolei IE 400 PRO oraz najwyższej klasy słuchawki IE 500 PRO wejdą do sprzedaży na początku 2019 roku. Dystrybucję prowadzi Aplauz Audio.

W słuchawkach IE 40 PRO zastosowano przetworniki dynamiczne firmy Sennheiser oraz magnesy neodymowe. Poziom zniekształceń harmonicznych wynosi tylko 0,1% przy 1kHz i 94 dB. SPL osiąga maksymalnie 115 dB (przy 1kHz, 1Vrms). Według producenta czystość i naturalność brzmienia pozwala na zmniejszenie stresu akustycznego dla użytkownika, który będzie mógł ustawić odsłuchy na niższy poziom głośności.

IE 40 PRO mają przemyślaną konstrukcję zmniejszającą ryzyko pęknięcia kabla. Zastosowano opatentowane złącze, które jest umieszczone wewnątrz obudowy słuchawki, gdzie jest chronione przed szybkim zużyciem podczas intensywnego użytkowania.

Aby chronić użytkowników przed zbyt głośnym dźwiękiem na scenie, IE 40 PRO mogą zredukować poziom głośności otoczenia nawet do 26 dB. Dobra izolacja akustyczna jest możliwa dzięki dopasowaniu wkładek silikonowych dostępnych w trzech rozmiarach (S, M, L) lub zastosowaniu końcówek dousznych z pianki pamięciowej (memory). Ponadto wkładki można przymocować do tunelu akustycznego słuchawek w dwóch różnych położeniach. Dopasowanie słuchawek zapewnia nie tylko izolację akustyczną, ale poprawia też reprodukcję basów.

IE 40 PRO będą dostępne w wersji czarnej i przezroczystej. W zestawie użytkownik otrzyma miękki pokrowiec, narzędzie do czyszczenia i silikonowe wkładki douszne w trzech rozmiarach (S, M, L) oraz parę końcówek z pianki pamięciowej w rozmiarze M.

Dane techniczne IE 40 PRO:

[zdjęcie słuchawek Sennheiser IE 40 PRO]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser IE 40 PRO - zbliżenie]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl