Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - bezprzewodowe słuchawki Momentum True Wireless (7.09.2018)

Sennheiser zaprezentował kolejny produkt ze swojej linii Momentum. Tym razem są to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth o nazwie Momentum True Wireless. Będą one dostępne w Polsce pod koniec listopada w katalogowej cenie 1.249 złotych (dystrybucja Aplauz Audio).

W nowych słuchawkach zastosowano nowe, autorskie przetworniki dynamiczne o rozmiarze 7 mm, opracowane z myślą o audiofilach. Słuchawki wykorzystują najnowszą technologię Bluetooth, zapewniają obsługę kodeka AAC oraz aptX. Dodatkowo są zgodne ze standardem aptX Low Latency co poprawia wrażenia odsłuchowe w grach i filmach dzęki lepszej synchronizacji dźwięku z obrazem.

Słuchawki Momentum True Wireless można użytkować korzystając z interfejsu dotykowego i naturalnych poleceń głosowych. Zapewniają one bezpośredni dostęp głosowy do inteligentnych asystentów, takich jak Apple Siri lub Google Assistant. Dzięki technologii dwumikrofonowego kształtowania wiązki, która optymalizuje odbiór głosu, nawet w hałaśliwym otoczeniu można prowadzić rozmowy telefoniczne i korzystać z asystentów głosowych.

Wrażenia odsłuchowe można personalizować za pomocą bezpłatnej aplikacji Sennheiser Smart Control. Pozwala ona dostroić brzmienie słuchawek do osobistych preferencji z wykorzystaniem wbudowanego korektora dźwięku. Aplikacja zostanie uruchomiona wraz z dostępnością produktu w sprzedaży. Funkcja Transparent Hearing pozwala użytkownikowi słyszeć dźwięki otoczenia podczas słuchania muzyki, co poprawia świadomość sytuacyjną i pozwala uczestniczyć w rozmowach bez zdejmowania słuchawek.

Momentum True Wireless oferują 4-godzinny czas pracy baterii. Można je ładować, umieszczając w dołączonym futerale ze zintegrowanym akumulatorem, dzięki czemu czas ich pracy wydłuży się do ponad 12 godzin w ciągu dnia. Słuchawki, zaprojektowano pod kątem dopasowania i komfortu, są też odporne na zalanie i pot. W ochronnym etui użytkownik znajdzie precyzyjnie ukształtowane słuchawki z metalowymi akcentami na zewnętrznej powierzchni, a także pozłacanymi stykami do ładowania. Konstrukcja została także wyposażona w magnesy, ułatwiające transport i przechowywanie.

[zdjęcie słuchawek bezprzewodowych Momentum True Wireless]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl