Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AVATAR AUDIO - nowa wersja kolumn Holophony Numer Cztery (4.09.2018)

Firma Avatar Audio (Osowicze k.Białegostoku) wprowadza nową wersję kolumn Holophony Numer Cztery. Są to dwudrożne, podstawkowe zestawy z obudową wentylowaną. Cena za parę wynosi 19.000 zł, a opcjonalne podstawki kosztują 3.900 zł.

W stosunku do poprzedniej wersji zmieniona została obudowa. Nowe Holophony Numer Cztery mają obudowę z olejowanego, litego drewna bambusowego (zamiast lakierowanego MDF). Opcjonalne antywibracyjne podstawki są wykonane z tego samego drewna.

Holophony wykorzystują oryginalne głośniki z lat 1960-tych i 1970-tych, z ultralekkimi papierowymi membranami i magnesami Alnico. Głośnik basowy ma rozmiar 20cm, a głośnik wysokotonowy 10cm. Zwrotnica to minimalistyczny układ pierwszego rzędu. Kolumny charakteryzują się niedużą mocą. Wszystkie połączenia elektryczne wykonane są bez lutowania, które według Avatar Audio degraduje dźwięk.

Do ochrony przed wibracjami można zastosować poduszki magnetyczne. Dedykowane podstawki mają podstawki magnetyczne w komplecie. Same kolumny mają standardowo nóżki kulkowe. Nie ma jednak technicznych przeszkód, aby do kolumn ustawionych na obcych podstawkach dokupić same podstawki magnetyczne.

Na kolumny udzielana jest trzyletnia gwarancja. Producent oferuje możliwość wypożyczenia do testu z bezpłatnym dowozem.

Dane techniczne Holophony Numer Cztery:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Avatar Audio Holophony Numer Cztery]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl