Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRIANGLE - subwoofery serii Tales i Thetis (30.08.2018)

Na nasz rynek niedawno weszło pięć subwooferów aktywnych francuskiej firmy Triangle. Dwa z nich należą do serii Tales, a trzy do serii Thetis. Polską dystrybucję prowadzi Rafko.

Seria subwooferów Tales ma zapewniać jak najlepszy stosunek ceny do jakości. Subwoofery tej serii posiadają regulację fazy i regulację głośności.

Tales 340 (czarny/biały, cena 2.145 zł) to subwoofer z obudową bas refleks, z portem z tyłu obudowy. Głośnik o rozmiarze 25cm ma membranę kanapkową DFR (Deep Frequncy Response, dwie zewnętrzne warstwy z plecionki włókna węglowego oraz trzecią wewnętrzna z plecionki impregnowanych włókien celulozowych). Moc ciągła wzmacniacza klasy D wynosi 200W RMS. Do dyspozycji jest wejście 2*RCA.

Tales 400 (czarny/biały, cena 2.595 zł) również ma obudowę bas refleks, z portem z tyłu obudowy. Głośnik o rozmiarze 30cm ma membranę kanapkową DFR (Deep Frequncy Response). Moc ciągła wzmacniacza klasy D wynosi 300W RMS. Do dyspozycji są wejścia LFE 1*RCA oraz liniowe 2*RCA.

Thetis to topowa linia subwooferów Triangle. Do kina domowego zalecane są subwoofery z obudową bas refleks, a do stereo z obudową zamkniętą.

Thetis 280 (czarny, biały, cena 3.595zł) ma obudowę zamkniętą. Głośnik 21cm ma membranę DFR i przewymiarowany magnes. Moc ciągła wzmacniacza klasy D wynosi 150 W. Na wyposażeniu jest regulacja fazy i głośności, a także pilot do włączania/wyłączania i regulacji głośności. Oprócz wejść LFE 1*RCA i liniowego 2*RCA jest też wejście i wyjście wysokopoziomowe.

Thetis 320 (czarny, biały, cena 4.795zł) ma zamkniętą obudowę. Głośnik 25cm ma membranę DFR i przewmiarowany magnes. Moc ciągła wzmacniacza klasy D wynosi 250W rms. Na wyposażeniu jest regulacja fazy i głośności, a także pilot do włączania/wyłączania i regulacji głośności. Oprócz wejść LFE 1*RCA i liniowego 2*RCA jest też wejście i wyjście wysokopoziomowe.

Thetis 380 (czarny, biały, cena 6.295 zł) ma obudowę bas refleks wentylowaną z tyłu. Głośnik 30cm ma membranę DFR, podwójną cewkę i przewymiarowany magnes. Wzmacniacz klasy D ma moc ciągłą 350W rms. Na wyposażeniu jest regulacja fazy i głośności, a także pilot do włączania/wyłączania i regulacji głośności. Oprócz wejść LFE 1*RCA i liniowego 2*RCA jest też wejście i wyjście wysokopoziomowe.

[zdjęcie subwoofera Triangle Tales 400]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl