Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MARANTZ - odtwarzacz strumieniowy NA6006 (24.08.2018)

We wrześniu 2018 do sprzedaży ma wejść odtwarzacz strumieniowy Marantz NA6006. Obsługuje on odtwarzanie ze źródeł lokalnych jak również z Internetu. Został on dopasowany stylistycznie do odtwarzacza CD6006 oraz wzmacniacza zintegrowanego PM6006. Będzie dostępny w kolorze czarnym lub srebrno-złotym. Cenę ustalono na 2.695 złotych (dystrybucja Horn Distribution).

NA6006 może odtwarzać muzykę za pośrednictwem sieci domowej (połączenie Wi-Fi lub Ethernet) lub z urządzeń pamięci masowej USB do 192kHz/24bity w formatach takich jak FLAC, WAV oraz Apple Lossless, a także DSD 2.8/5.6MHz. Dwupasmowe Wi-Fi pomaga przy pracy w środowiskach miejskich, gdzie występuje duże zagęszczenie sieci bezprzewodowych. Za pośrednictwem sieci domowej można korzystać z szerokiej gamy internetowych serwisów strumieniowych, w tym Spotify Connect, Amazon Music, TIDAL, Deezer, radia internetowego i innych.

Oprócz tego na wyposażeniu jest optyczne wejście cyfrowe do podłączenia zewnętrznych źródeł. Sygnał wyjściowy dostępny jest na cyfrowym wyjściu optycznym, a także na dwóch wyjściach RCA. Jedno wyjście jest sałopoziomowe, drugie ma regulację głośności. Jest też wyjście słuchawkowe z własnym układem sterowania poziomem głośności.

Odtwarzacz wykorzystuje firmową technologię HDAM (Hyper-Dynamic Amplifier Module), audiofilski konwerter cyfrowo analogowy Sabre ESS9016, układ dwóch kryształów zegara oraz technologię Marantz Musical Digital Filtering, która wywodzi się z flagowego odtwarzacza SA10 i oferuje dwa ustawienia filtra do wyboru.

Moduł Bluetooth pozwala na strumieniowanie muzyki z telefonów, tabletów i komputerów, a także na obsługę Apple AirPlay2, która umożliwia strumieniowanie muzyki Apple Music do wielu urządzeń jednocześnie. Możliwe jest też strumieniowanie dźwięku z popularnych serwisów internetowych takich jak YouTube oraz Netflix z dowolnego iPhone'a, iPada, Maca lub Apple TV do kompatybilnych urządzeń. Dostępne jest również sterowanie odtwarzaniem strumieniowanej muzyki poprzez wykorzystanie funkcjonalności Siri na urządzeniach Apple iPhone, iPad i komputerach Mac.

W NA6006 zaimplementowano technologię systemów multi room HEOS. Pozwala to na dzielenie się muzyką oraz odbieranie jej z innych urządzeń HEOS oferowanych przez firmy należące do grupy Sound United. Można też skorzystać z bezpłatnej aplikacji HEOS dostępnej dla systemów Android oraz iOS. W regionach, w których dostępna jest usługa Amazon Alexa, odtwarzacz umożliwia sterowanie głosowe za pośrednictwem HEOS Home Entertainment Skill i urządzeń Amazon Echo.

[zdjęcie odtwarzacza strumieniowego Marantz NA6006]
[zdjęcie odtwarzacza strumieniowego Marantz NA6006 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl