Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GIGAWATT - limitowana, rocznicowa wersja kondycjonera PC-1 EVO (17.08.2018)

Produkująca urządzenia marki GigaWatt firma P.A. LABS w tym roku obchodzi 20-tą rocznicę obecności na rynku. Trwający od 1998 roku rozwój firmy pozwolił uruchomić sprzedaż w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

Z okazji jubileuszu pojawi się limitowana wersja kondycjonera PC-1 EVO. Wyprodukowanych będzie tylko 30 sztuk, z których każda posiadać będzie osobną, unikalną sygnaturę.

Sprzedaż wersji jubileuszowej ma się rozpocząć w drugiej połowie września 2018. Konkretna cena nie jest jeszcze podana. Według wstępnych zapowiedzi ma być bardzo atrakcyjna w stosunku do wersji standardowej, na poziomie zbliżonym do 9.000 złotych.

W porównaniu ze standardowym modelem wersja 20th Anniversary wyposażony będzie w najlepsze firmowe kondensatory Audio Grade, lepsze okablowanie wewnętrzne i jubileuszowy panel frontowy z białą diodą. W komplecie znajdzie się specjalnie zmodyfikowana na tę okazję wersja kabla LC-3 MK3 Anniversary Edition. Oprócz grubszej warstwy izolacyjnej kabel będzie wyposażony w metalowe obudowy wtyczek znane z flagowego kabla LS-2.

Podstawowe dane techniczne i parametry funkcjonalne nie ulegną zmianie w stosunku do standardowego PC-1 EVO. Do dyspozycji są cztery gniazda sieciowe, dwa zoptymalizowane dla urządzeń cyfrowych i dwa dla analogowych. Maksymalne obciążenie wynosi 3.680W. Wymiary WSG to 320*90*330mm, a masa kondycjonera to 6,5kg.

[zdjęcie kondycjonera GigaWatt PC-1 EVO 20th Anniversary]
[zdjęcie kabla GigaWatt LC-3 Mk3 Anniversary Edition]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl