Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MELODIKA - głośniki instalacyjne BLI5 i BLI6W (9.08.2018)

Do sprzedaży weszły dwa modele głośnikow instalcyjnych krajowej marki Melodika. Są to głośnik ścienny BLI6W (cena 1.295 złotych za parę) oraz głośnik sufitowy BLI5 (cena 895 złotych za parę). Dystrybucję prowdzi Rafko.

Nowe modele należą do serii głośników instalacyjnych Back in Black Invisible. Zbudowane są one na bazie podzespołów znanych z serii Back in Black. Pomimo umiarkowanej ceny głośniki instalacyjne wyposażono w przetworniki wykorzystujące technologie i komponenty z modelu BL40 MK2.

W obu modelach do dyspozycji jest przełącznik natężenia wysokich tonów pozwalający na wybór jednego z dwóch położeń: 0dB lub -2dB. Złocone samozaciskowe złącza dla kabli głośnikowych zapewniają dobry styk.

Melodika BLI6W to pierwszy w ofercie dedykowany ścienny zestaw głośnikowy. Jego efektywność to 88dB, a moc ciągła 100W. Został wyposażony w 6.5-calowy głośnik niskośredniotonowy z membraną z gęsto zaplatanego włókna szklanego o zmniejszonej gradacji. Wysokie tony odtwarza 1-calowa, jedwabna kopułkq. Dołączona maskownica jest mocowana magnetycznie w 6 punktach, akustycznie transparentna i przygotowana do malowania, by dopasować się do każdego wnętrza. Całkowity wymiar zestawu to 310*210mm

Melodika BLI5 to uzupełnienie serii głośników sufitowych o produkt z jeszcze mniejszą średnicą. Głośnik ma rozmiar 5.25 cala, efektywność 86,5dB i moc ciągłą 75W. Membranę wykonano z gęsto zaplatanego włókna szklanego o zmniejszonej gradacji. Za wysokie tony odpowiada jedwabna kopułka przetwornika wysokotonowego z zabudowanym rozpraszaczem zawieszona nad środkiem membrany średniotonowej. Głośnik można ukryć pod magnetycznie mocowaną maskownicą z możliwością malowania. Całkowita średnica wynosi 195mm, a głębokość montażu 83mm.

[zdjęcie głośnika instalacyjnego Melodika BLI6W]
[zdjęcie głośnika instalacyjnego Melodika BLI5]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl