Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LAVARDIN - hi-endowy wzmacniacz zintegrowany ITx (6.08.2018)

Na nasz rynek wszedł francuski wzmacniacz zintegrowany Lavardin ITx. Jego cena wynosi 28.490 złotych. W tej cenie oprócz samego wzmacniacza jest też pilot zdalnego sterowania Lavardin. Dystrybucję w Polsce prowadzi Moje Audio.

Model ITx ma cztery pozłacane wejścia liniowe. Do przełączania źródeł wykorzystywane są izolowane przekaźniki ze stykami ze stopu złota, srebra i palladu. Przekaźniki przełączają zarówno styk sygnałowy jak i styk masy. Na wyposażeniu jest wyjście magnetofonowe o stałym poziomie.

Podobnie jak pozostałe wzmacniacze z serii X, także model ITx korzysta z firmowych rozwiązań układowych. Firma Lavardin w latach 1990-tych zyskała rozgłos z powodu swojej koncepcji zniekształceń pamięciowych (memory distortion). W Lavardin prowadzone były dalsze badania nad liniowością wzmacniaczy i w ich wyniku opracowano nowy układ, który według firmowych publikacji daje znaczący postęp w stosunku poprzedniego rozwiązania. Nową technologię wykorzystano we wzmanciaczach z oznaczeniem X, także w modelu ITx.

Obudowę ITx wykonuje się z niemagnetycznego, wysokojakościowego aluminium, które jest anodyzowane i malowane na czarno. Wzmacniacze Lavardin są montowane ręcznie w fabryce w Fondettes i przechodzą 48-godzinne testy przed wysyłką.

Dane techniczne wzmacniacza Lavardin ITx:

[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Lavardin ITx]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl