Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - system muzyczny CEOL N10 (31.07.2018)

Denon zaprezentował nowy system muzyczny CEOL N10. Bazuje on na poprzednich generacjach CEOL, ale został wzbogacony o nowe możliwości. System łączy w sobie wielofunkcyjny odtwarzacz obsługujący szeroką paletę źródeł, wzmacniacz i zestawy głośnikowe. Będzie dostępny w sprzedaży od sierpnia 2018, w trzech wersjach kolorystycznych (szary, biały, czarny), w cenie 2.695 złotych (dystrybucja Horn Distribution).

CEOL N10 ma wbudowany napęd optyczny CD, który oprócz zwykłych płyt kompaktowych odtwarza też płyty z plikami WMA oraz MP3. Na wyposażeniu jest też tuner AM/FM. Do podłączenia zewnętrznych źródeł sygnału zainstalowano dwa cyfrowe wejścia optyczne i jedno analogowe wejście liniowe. Gniazdo USB na przednim panelu pozwala podłączać nośniki z plikami do odtworzenia.

Połączenie z siecią lokalną można wykonać kablowo przez złącze Ethernet lub bezprzewodowo przez WiFi. Jest też możliwość połączenia bezprzewodowego Bluetooth do odtwarzania strumieniowego z urządzeń przenośnych. CEOL może pracować w systemie HEOS i jest kompatybilny ze sterowaniem głosowym Amazon Alexa. Obsługiwana jest szeroka gama internetowych serwisów strumieniowych takich jak Spotify i Tidal, a także radio internetowe. Można też odtwarzać pliki z NAS (Network Attached Storage), komputerów, urządzeń mobilnych. Obsługiwane jest Airplay 2.

Dwudrożne kolumny typu bass-reflex mają 12-centymetrowy głośnik niskośredniotonowy oraz 3-centymetrowy wysokotonowy głośnik kopułkowy. Wzmacniacz cyfrowy współprcuje z cyfrowym układem korekcyjnym dopasowanym do charakterystyki kolumn. Układ korekcyjny może być wyłączony w menu, dzięki czemu można też podłączyć inne kolumny.

W CEOL N10 zastosowano nowo opracowany, podświetlany, dotykowy panel kontrolny na górnej ściance. Panel górny jest dwuwarstwowy i odporny na zarysowania. Dodano również ulepszony wyświetlacz OLED.

Dane techniczne systemu Denon CEOL N10:

[zdjęcie systemu CEOL N10]
[zdjęcie systemu CEOL N10 - panel dotykowy]
[zdjęcie systemu CEOL N10 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl