Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MEE AUDIO - bezprzewodowe słuchawki Matrix Cinema (27.07.2018)

Do sprzedaży weszły nauszne słuchawki Bluetooth MEE Audio Matrix Cinema. Wykorzystują one technologię CinemaEAR i filtry DSP, a ich cena wynosi 699zł (dystrybucja Rafko).

Jest to czwarta generacja MEE Audio Matrix. Tym razem producent wprowadził poprawki bazujące na wykorzystaniu technologii CinemaEAR. Pozwala ona dostosować tryb odtwarzania dźwięku według indywidualnych preferencji. Dostępne są cztery następujące profile DSP:
Clear Voice zwiększa czystość dialogów w filmach i programach telewizyjnych, nawet przy niskim poziomie głośności, dzięki czemu są bardziej zrozumiałe
Clear Voice Plus oprócz zwiększenia czystości dialogów, zapewnia również ich wzmocnienie
Dynamic Music zwiększa siłę basu, sprawiając, że muzyka brzmi bardziej dynamicznie
Bass Boost zwiększa odpowiedź basową i głębię, dzięki czemu dźwięk w filmach ma być bardziej wciągający.

Słuchawki wykorzystują przetworniki o średnicy 40mm. Obsługiwana jest technologia Qualcomm aptX. Umiarkowana masa oraz miękkie poduszki z pamięcią kształtu mają zapewniać wysoki komfort oraz dobrą izolację.

Matrix Cinema wyposażone są w mikrofon, który umożliwia przeprowadzanie rozmów telefonicznych. W razie potrzby informacje głosowe i diody informujące o stanie naładowania mogą być wyłączone, zapewniając nieprzerwany odsłuch.

Słuchawki mogą być obsługiwane przez dwa urządzenia jednocześnie - dotyczy to zarówno sterowania odtwarzaniem, jak i wykonywania połączeń telefonicznych.

Bateria zapewnia do 30 godzin rozmów i 28 godzin odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu słuchawek. Słuchawki są w pełni naładowane już 2 godziny po podłączeniu do źródła zasilania. W trybie czuwania słuchawki bez dostępu do źródła zasilania mogą pozostać nawet do 1000 godzin.

Matrix Cinema mogą być używane w trybie pasywnym przy pomocy kabla mini jack 3.5mm. Podczas użytkowania słuchawek za pomocą połączenia przewodowego, tryby CinemaEAR oraz kontrolki Bluetooth nie działają.

Słuchawki można złożyć i umieścić je w wytrzymałym, sztywnym etui, co zapewnia bezpieczeństwo w trakcie transportu. Do zestawu dołączony jest kabel stereo 3.5mm jack, a także kabel USB do ładowania.

[zdjęcie słuchawek MEE Audio Matrix Cinema]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl