Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - HD 820, zaawansowane słuchawki zamknięte ze szklaną pokrywą (13.07.2018)

Na nasz rynek weszły nowe, zaawansowane słuchawki Sennheiser HD 820. Są one produkowane w Niemczech i już dostępne w Polsce w cenie 9.999 złotych (dystrybucja Aplauz).

HD 820 to dynamiczne, wokółuszne, stereofoniczne słuchawki o konstrukcji zamkniętej, z neodymowymi magnesami. Zastosowano w nich unikatową, szklaną pokrywę przetwornika, która minimalizuje rezonanse. Opatentowana konstrukcja wykorzystująca zakrzywione szkło służy do odbicia fal dźwiękowych z tylnej części przetwornika do dwóch komór absorbera. Ma to na celu zminimalizowanie rezonansu i utworzenie odpowiedniej akustyki wewnątrz słuchawki.

Słuchawki są wyposażone w wytrzymały metalowy pałąk z wewnętrznym elementem tłumiącym. Wkładki nauszników zostały wykonane ręcznie z niealergicznej skóry syntetycznej wysokiej jakości oraz mikrofibry, tak aby zamortyzować nacisk i jednocześnie odizolować słuchacza od dźwięków z otoczenia.

Do HD 820 jest dołączony specjalnie dostrojony i dopasowany, symetryczny kabel o niskiej pojemności. Jest on zakończony pozłacaną wtyczką 4,4 mm Pentaconn do połączeń symetrycznych. Oprócz tego jest też dołączany kabel symetryczny XLR-4 oraz kabel niesymetryczny jack stereo 6,35mm. Wyposażenie uzupełnia pudełko ochronne i ściereczka z mikrofibry.

Jako sprzęt towarzysząc dla HD 820 producent poleca wzmacniacz słuchawkowy Sennheiser HDV 820. Ma on symetryczny układ i ekstremalnie niskie zniekształcenia harmoniczne. Na wyposażeniu wzmacniacza jest też złącze Pentaconn.

Dane techniczne Sennheiser HD 820:

[zdjęcie słuchawek Sennhesiser HD820]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl